Zamawianie próbek

Zapraszamy Państwa do wizyty w Perfumeriach Quality Missala i poznawania naszej bogatej oferty. Z myślą o tych, którzy nie mają możliwości odwiedzenia naszych butików stacjonarnych uruchomiliśmy usługę polegającą na wysyłce wybranych próbek.


Ze względu na to, że próbki perfum przygotowujemy atomizerkach wykonanych z plastiku, wskazane jest aby zużyć je w ciągu dwóch-trzech tygodni.


Zasady nabywania próbek w Perfumerii Quality Missala


- Zakup próbek odbywa się wyłącznie drogą internetową w naszym butiku internetowym.

- W perfumeriach stacjonarnych, gdzie istnieje możliwość wypróbowania produktów na miejscu, nie ma technicznej możliwości zakupu próbek ani dokonania zapłaty.

- Z przyczyn technicznych nie ma możliwości składania zamówień na próbki metodą telefoniczną.

- Próbki zapachów przygotowujemy w plastikowych epruwetkach z atomizerem. Mają pojemność ok. 1,2ml (o ile nie zaznaczono inaczej).

- Zamawiany zestaw próbek nie może zawierać dwóch lub więcej takich samych zapachów.

- W przypadku produktów pielęgnacyjnych, na życzenie Klienta, po wypełnianiu formularza pielęgnacyjnego, wysyłamy zestaw próbek rekomendowanych preparatów. Wszystkie próbki są próbkami firmowymi, opatrzonymi napisem "NOT FOR SALE". Cena zestawu zawiera skalkulowane koszty kompletowania, pakowania i przygotowania zestawu do wysyłki.

- Ze względu na fakt, iż próbki są przygotowywane na zamówienie klienta, nie ma możliwości odstąpienia od umowy i zwrotu zamówionych próbek.Dodatkowe opłaty


- Przy zamówieniu o wartości powyżej 100zł przesyłka pocztowa na terenie Polski gratis. Do zamówień o wartości poniżej 100zł doliczana jest opłata pocztowa w wysokości 7zł.

- Przy zamówieniu o wartości powyżej 400zł wysyłka kurierem UPS gratis. Do zamówień o wartości poniżej 400 zł doliczana jest opłata kurierska w wysokości 15zł.

- Możliwa jest także przesyłka za zaliczeniem pocztowym/pobraniem (dodatkowa opłata 6zł przy zamówieniach o wartości poniżej 400zł).

- Koszt przesyłki do krajów europejskich to 40zł, a poza Europę to 90zł.


Odbiór osobisty


Zamówione próbki można również odebrać osobiście w Perfumeriach Quality na terenie Warszawy (Hotel Marriott,  Dom Mody Klif lub Bemowo) po uregulowaniu łącznej należności przelewem, PayU albo PayPal.


Rachunek bankowy:
Quality Missala
ul. Kędzierskiego 3B
01-493 Warszawa
nr konta bankowego: 43150011261211200143760000


Zawsze chętnie służymy pomocą w dobraniu najlepszego dla Państwa zapachu bądź produktu pielęgnacyjnego. Zapytania prosimy kierować na adres: [email protected].