Twoja skóra uczy się jak pozostać młodą...

Elżbieta Wysoczańska (Elizabeth Visoanska), twórczyni marki, otoczona najlepszymi francuskimi naukowcami opracowała nowatorską, skuteczną i trwałą odpowiedź na wszystkie czynniki starzenia się skóry. Visoanska to linia 12 produktów pielęgnacyjnych do stosowania na twarz i doustnie. Opiera się na synergii aktywnych składników pochodzenia naturalnego i najnowszych osiągnięć biotechnologii.

Stres aktywnego życia, jego szalone tempo, bezustanne narażenie na niekorzystne czynniki zewnętrzne takie jak zanieczyszczenia, słońce lub zimno przyspieszają z każdym dniem starzenie się Twojej skóry. Naukowcy odkryli w organizmach roślin żyjących w ekstremalnym warunkach cząsteczki przetrwania, które są kompatybilne z naszym organizmem. Cząsteczki te uczą Twoją skórę odporności na szkodliwe czynniki zewnętrzne i zwiększają jej długowieczność.
 
Naucz Twoją skórę radzić sobie ze szkodliwymi czynnikami zewnętrznymi.
Przypomnij swoim komórkom jak się samo-regenerować.
Uwolnij w swoim organizmie czynniki przeciwko wolnym rodnikom.
Naucz Twoją skórę jak pozostać młodą.

Produkty Visoanska zawierają do 93% składników naturalnego pochodzenia, do 13 opatentowanych technologii na każdą formułę oraz do 34 specjalistycznych składników aktywnych. Nie zawierają parabenów i fenoksyetanolu. Nie zawierają petrochemicznych derywatów, silikonów ani chemicznych emulsyfikatorów. Oparte na bazie naturalnych emulsyfikatorów, posiadają również naturalny zapach. Wszystkie rezultaty zostały naukowo udowodnione.

Jesteśmy bardzo dumni, że Polce udało się stworzyć tak innowacyjną markę kosmetyczną na najwyższym światowym poziomie.

Zapraszamy do Perfumerii Quality Missala, gdzie z kosmetykami Visoanska pomożemy Państwu opracować indywidualny program pielęgnacyjny.


Mniej

VISOANSKA Produkty specjalne