Luksusowa pielęgnacja na lato!

Do każdego zamówienia online na kwotę powyżej 1000 zł dodajemy ekskluzywną miniaturę Valmont
o wartości ponad 250 zł!

Do wyboru miniatura luksusowego kremu regenerującego Regenera II albo miniatura bestsellerowej maski Prime Renewing Pack, która spektakularnie rozświetla, wygładza i odpręża skórę. Miniatury mają pojemność 15 ml.

Wybrany produkt prosimy wpisać w pole Uwagi.

Serdecznie zapraszamy!

 

Valmont jest marką kosmetyków komórkowych, której początków szukać należy w szwajcarskiej medycynie i jej spektakularnych osiągnięciach. Założona w roku 1905 przez dr. Widmera klinika Valmont była pierwszym w Szwajcarii ośrodkiem dedykowanym zdrowiu i dobremu samopoczuciu. Nowocześnie jak na owe czasy wyposażona, m.in. w specjalne urządzenia do hydroterapii, przyciągała koronowane głowy i największe sławy. Gościem kliniki byli m.in. Albert I i Elżbieta, belgijska para królewska, król Grecji Konstantyn I, irańska księżniczka Sorajja, Coco Chanel, Charlie Chaplin i bardziej współczesne gwiazdy, takie jak Ingrid Bergman, Federico Fellini, Sophia Loren czy Placido Domingo.

 

Kosmetyczna marka Valmont powstała w roku 1985 i cały czas dynamicznie się rozwija w rękach rodziny Guillon: Didiera Guillon'a, prezesa i dyrektora artystycznego Grupy Valmont oraz Sophie Vann-Guillon, dyrektor operacyjnej firmy Valmont. Marka z dumą czerpie ze szwajcarskiego dziedzictwa, rozumianego jako etyka, dyscyplina, precyzja, autentyczność, prestiż i lokalne umiejętności, korzystając jednocześnie z wyjątkowych skarbów szwajcarskiej przyrody: naturalnych esencji roślinnych oraz krystalicznie czystej i doskonale zharmonizowanej alpejskiej wody lodowcowej, czerpanej u stóp Lodowca w Valais na wysokości ponad 2000 metrów n.p.m. Woda jest bogata w pierwiastki mineralne, dzięki czemu wspomaga wymianę międzytkankową i metabolizm komórkowy oraz stymuluje naturalne procesy odnowy skóry.

 

Kosmetyki Valmont zbudowały swoją reputację na niezwykłej skuteczności, którą zawdzięczają doborowi najlepszych składników, najnowocześniejszym narzędziom i technologiom ich wytwarzania oraz niezmiennemu, wyróżniającemu markę dążeniu do innowacji. Marka, zainspirowana skutecznością preparatów zawierających kwas dezoksyrybonukleinowy (DNA) w leczeniu ran i poważnych oparzeń, rozpoczęła własne badania nad jego zastosowaniem w kosmetyce. Okazało się, że DNA pochłania szkodliwe promieniowanie UVB, dzięki czemu chroni skórę przed słońcem, a także nawilża ją i silnie regeneruje, zwalcza wolne rodniki i stymuluje aktywność komórkową.

 

Dzięki zastosowaniu opatentowanego procesu ekstrakcji, budowa cząsteczkowa HP DNA (Highly Polymerized DNA) pozostała nienaruszona, jednak dopiero po dołączeniu trzech pierwiastków: magnezu, wapnia i sodu, powstał opatentowany przez Valmont w roku 2004 Triple DNA o udowodnionych właściwościach regenerujących i dotleniających. Badania nad DNA nie ustały i osiem lat później, w roku 2012 doprowadziły do stworzenia i opatentowania liposomu DNA (Liposomed DNA) w drodze połączenia Triple DNA z fosfolipidami, składnikami błony komórkowej. Liposomy DNA pozwoliły marce Valmont osiągać niespotykane dotąd sukcesy w pielęgnacji przeciwstarzeniowej skóry. Valmont korzysta także z kwasu rybonukleinowego (RNA) w opatentowanej w roku 2010 formule Liposomed RNA. RNA jako źródło energii jest silnym bioaktywatorem komórkowym, zaś Liposomed RNA ma udowodnione funkcje przywracania równowagi wiązań komórkowych.

 

 

Na bazie tych i wielu innych odkryć, marka Valmont przygotowała bogatą ofertę zaawansowanych preparatów do kompleksowej pielęgnacji skóry twarzy i ciała oraz włosów, a także linię kosmetyków przeciwsłonecznych. Preparaty Valmont skutecznie zwalczają oznaki starzenia się skóry, doskonale pielęgnują skórę ciała, modelując sylwetkę, odżywiają włosy, wzmacniając skórę głowy i skutecznie chronią przed szkodliwym działaniem promieni słonecznych, pozwalając jednocześnie cieszyć się zdrową, ładną opalenizną.


Produkty z bogatego portfolio marki Valmont podzielić można na kilka linii. W ramach tzw. Rytuałów Piękna znajdują się preparaty linii nawilżającej (serum, kremy i bazy), energetyzującej (serum, kremy i maski o działaniu ochronno-regenerującym, odżywczo-dotleniającym, ujędrniającym, rozświetlającym i przeciwstarzeniowym), rozświetlającej (kremy rozświetlające) oraz ujędrniającej i przeciwzmarszczkowej (serum, kremy i balsamy ujędrniające, wygładzające, odbudowujące i przeciwzmarszczkowe).


Pielęgnacja uzupełniająca obejmuje z kolei: produkty do pielęgnacji ciała z linii Body Time Control (koncentraty, kremy i mleczka ujędrniające, nawilżające, odżywcze, wyszczuplające i przeciwstarzeniowe), linię do pielęgnacji włosów (regenerujące, odżywcze i odbudowujące kremy, maski i olejki do włosów i skóry głowy), intensywne produkty specjalistyczne (maski kolagenowe i ampułki do intensywnej pielęgnacji przeciwstarzeniowej), linię przeciwsłoneczną (kremy i emulsje ochronne, nawilżające i regenerujące), linię do skóry wrażliwej (serum i kremy łagodząco-ochronne i naprawcze) oraz produkty oczyszczające (pilingi, mleczka, toniki i maski oczyszczające).


Najbardziej spektakularną linią Valmont jest L'Elixir des Glaciers. To wyraz doświadczenia i najwyższej kompetencji Valmont w zakresie przeciwdziałania starzeniu się skóry. Dzięki bezprecedensowo bogatej formule, zawierającej lodowcową wodę i najwyższą z możliwych koncentrację DNA, produkty L'Elixir des Glaciers wypełniają każdą zmarszczkę i długo pozwalają cieszyć się młodością.

Produkty marki Valmont obecne są w 43 krajach całego świata i dostępne w sieci ponad 2200 punktów sprzedaży, tj. dedykowanych sklepach, luksusowych perfumeriach, stoiskach kosmetycznych renomowanych domów handlowych, starannie wybranych ośrodkach i gabinetach SPA oraz salonach SPA pięciogwiazdkowych hoteli. Marka prowadzi również własne salony SPA w Europie (Szwajcaria, Hiszpania) oraz na Dalekim Wschodzie (Tajwan, Hongkong).

 

Mniej

VALMONT Linia ujędrniająca
VALMONT Ekskluzywna linia Essence of Bees
VALMONT Ekskluzywna linia L'Elixir des Glaciers
VALMONT Intensywne kuracje
VALMONT Linia AWF ujędrniająca i przeciwzmarszczkowa
VALMONT Linia AWF5
VALMONT Linia do skóry wrażliwej
VALMONT Linia energetyzująca
VALMONT Linia nawilżająca
VALMONT Linia oczyszczająca
VALMONT Linia Primary
VALMONT Linia rozświetlająca
VALMONT Pielęgnacja włosów
VALMONT Pielęgnujące kremy koloryzujące
VALMONT Zestawy