Luksusowa pielęgnacja na lato!

Do każdego zamówienia online na kwotę powyżej 1000 zł dodajemy ekskluzywną miniaturę Valmont
o wartości ponad 250 zł!

Do wyboru miniatura luksusowego kremu regenerującego Regenera II albo miniatura bestsellerowej maski Prime Renewing Pack, która spektakularnie rozświetla, wygładza i odpręża skórę. Miniatury mają pojemność 15 ml.

Wybrany produkt prosimy wpisać w pole Uwagi.

Serdecznie zapraszamy!

 

Valmont jest marką kosmetyków komórkowych, której początków szukać należy w szwajcarskiej medycynie i jej spektakularnych osiągnięciach. Założona w roku 1905 przez dr. Widmera klinika Valmont była pierwszym w Szwajcarii ośrodkiem dedykowanym zdrowiu i dobremu samopoczuciu. Nowocześnie jak na owe czasy wyposażona, m.in. w specjalne urządzenia do hydroterapii, przyciągała koronowane głowy i największe sławy. Gościem kliniki byli m.in. Albert I i Elżbieta, belgijska para królewska, król Grecji Konstantyn I, irańska księżniczka Sorajja, Coco Chanel, Charlie Chaplin i bardziej współczesne gwiazdy, takie jak Ingrid Bergman, Federico Fellini, Sophia Loren czy Placido Domingo.

 

Kosmetyczna marka Valmont powstała w roku 1985 i cały czas dynamicznie się rozwija w rękach rodziny Guillon: Didiera Guillon'a, prezesa i dyrektora artystycznego Grupy Valmont oraz Sophie Vann-Guillon, dyrektor operacyjnej firmy Valmont. Marka z dumą czerpie ze szwajcarskiego dziedzictwa, rozumianego jako etyka, dyscyplina, precyzja, autentyczność, prestiż i lokalne umiejętności, korzystając jednocześnie z wyjątkowych skarbów szwajcarskiej przyrody: naturalnych esencji roślinnych oraz krystalicznie czystej i doskonale zharmonizowanej alpejskiej wody lodowcowej, czerpanej u stóp Lodowca w Valais na wysokości ponad 2000 metrów n.p.m. Woda jest bogata w pierwiastki mineralne, dzięki czemu wspomaga wymianę międzytkankową i metabolizm komórkowy oraz stymuluje naturalne procesy odnowy skóry.

 

Kosmetyki Valmont zbudowały swoją reputację na niezwykłej skuteczności, którą zawdzięczają doborowi najlepszych składników, najnowocześniejszym narzędziom i technologiom ich wytwarzania oraz niezmiennemu, wyróżniającemu markę dążeniu do innowacji. Marka, zainspirowana skutecznością preparatów zawierających kwas dezoksyrybonukleinowy (DNA) w leczeniu ran i poważnych oparzeń, rozpoczęła własne badania nad jego zastosowaniem w kosmetyce. Okazało się, że DNA pochłania szkodliwe promieniowanie UVB, dzięki czemu chroni skórę przed słońcem, a także nawilża ją i silnie regeneruje, zwalcza wolne rodniki i stymuluje aktywność komórkową.

 

Dzięki zastosowaniu opatentowanego procesu ekstrakcji, budowa cząsteczkowa HP DNA (Highly Polymerized DNA) pozostała nienaruszona, jednak dopiero po dołączeniu trzech pierwiastków: magnezu, wapnia i sodu, powstał opatentowany przez Valmont w roku 2004 Triple DNA o udowodnionych właściwościach regenerujących i dotleniających. Badania nad DNA nie ustały i osiem lat później, w roku 2012 doprowadziły do stworzenia i opatentowania liposomu DNA (Liposomed DNA) w drodze połączenia Triple DNA z fosfolipidami, składnikami błony komórkowej. Liposomy DNA pozwoliły marce Valmont osiągać niespotykane dotąd sukcesy w pielęgnacji przeciwstarzeniowej skóry. Valmont korzysta także z kwasu rybonukleinowego (RNA) w opatentowanej w roku 2010 formule Liposomed RNA. RNA jako źródło energii jest silnym bioaktywatorem komórkowym, zaś Liposomed RNA ma udowodnione funkcje przywracania równowagi wiązań komórkowych.

 

 

Na bazie tych i wielu innych odkryć, marka Valmont przygotowała bogatą ofertę zaawansowanych preparatów do kompleksowej pielęgnacji skóry twarzy i ciała oraz włosów, a także linię kosmetyków przeciwsłonecznych. Preparaty Valmont skutecznie zwalczają oznaki starzenia się skóry, doskonale pielęgnują skórę ciała, modelując sylwetkę, odżywiają włosy, wzmacniając skórę głowy i skutecznie chronią przed szkodliwym działaniem promieni słonecznych, pozwalając jednocześnie cieszyć się zdrową, ładną opalenizną.


Produkty z bogatego portfolio marki Valmont podzielić można na kilka linii. W ramach tzw. Rytuałów Piękna znajdują się preparaty linii nawilżającej (serum, kremy i bazy), energetyzującej (serum, kremy i maski o działaniu ochronno-regenerującym, odżywczo-dotleniającym, ujędrniającym, rozświetlającym i przeciwstarzeniowym), rozświetlającej (kremy rozświetlające) oraz ujędrniającej i przeciwzmarszczkowej (serum, kremy i balsamy ujędrniające, wygładzające, odbudowujące i przeciwzmarszczkowe).


Pielęgnacja uzupełniająca obejmuje z kolei: produkty do pielęgnacji ciała z linii Body Time Control (koncentraty, kremy i mleczka ujędrniające, nawilżające, odżywcze, wyszczuplające i przeciwstarzeniowe), linię do pielęgnacji włosów (regenerujące, odżywcze i odbudowujące kremy, maski i olejki do włosów i skóry głowy), intensywne produkty specjalistyczne (maski kolagenowe i ampułki do intensywnej pielęgnacji przeciwstarzeniowej), linię przeciwsłoneczną (kremy i emulsje ochronne, nawilżające i regenerujące), linię do skóry wrażliwej (serum i kremy łagodząco-ochronne i naprawcze) oraz produkty oczyszczające (pilingi, mleczka, toniki i maski oczyszczające).


Najbardziej spektakularną linią Valmont jest L'Elixir des Glaciers. To wyraz doświadczenia i najwyższej kompetencji Valmont w zakresie przeciwdziałania starzeniu się skóry. Dzięki bezprecedensowo bogatej formule, zawierającej lodowcową wodę i najwyższą z możliwych koncentrację DNA, produkty L'Elixir des Glaciers wypełniają każdą zmarszczkę i długo pozwalają cieszyć się młodością.

Produkty marki Valmont obecne są w 43 krajach całego świata i dostępne w sieci ponad 2200 punktów sprzedaży, tj. dedykowanych sklepach, luksusowych perfumeriach, stoiskach kosmetycznych renomowanych domów handlowych, starannie wybranych ośrodkach i gabinetach SPA oraz salonach SPA pięciogwiazdkowych hoteli. Marka prowadzi również własne salony SPA w Europie (Szwajcaria, Hiszpania) oraz na Dalekim Wschodzie (Tajwan, Hongkong).

 

Mniej

VALMONT Ekskluzywna linia Essence of Bees
VALMONT Ekskluzywna linia L'Elixir des Glaciers
VALMONT Intensywne kuracje
VALMONT Linia AWF ujędrniająca i przeciwzmarszczkowa
VALMONT Linia do skóry wrażliwej
VALMONT Linia energetyzująca
VALMONT Linia nawilżająca
VALMONT Linia oczyszczająca
VALMONT Linia Primary
VALMONT Linia rozświetlająca
VALMONT Linia ujędrniająca
VALMONT Pielęgnacja włosów