Sospiro - kolekcja perfum, zainspirowana pięknem muzyki klasycznej


Sospiro jest ekskluzywnym domem perfumeryjnym, który czerpie inspiracje z mariażu Włoch i Orientu. Z elegancją łączy tradycję i nowoczesność, inspiruje wyobraźnię i oddziałuje na zmysły. Perfumy z kolekcji Sospiro powstają z najlepszej jakości składników i są tworzone przez najbardziej rozpoznawalnych perfumiarzy w Europie.

W skład dwóch rozdziałów kolekcji Sospiro wchodzi 14 wyrafinowanych kompozycji. Wszystkie perfumy zostały zainspirowane terminami z muzyki klasycznej, które jednocześnie idealnie określają charakter i styl zapachów. Niezwykłe i inspirujące akordy splatają się ze sobą w całkowitej harmonii. Jasne, cytrusowe nuty i bogate kwiatowe bukiety tworzą arcydzieła, które umieją skomponować tylko prawdziwi artyści.

Każdy zapach składa hołd długiej tradycji włoskiego perfumiarstwa, dodając szczyptę Orientu w postaci drogocennego oudu. Luksus i bogactwo kompozycji przywodzi na myśl dawno minione czasy podróży szlakami handlowymi i żeglugi po morzach w poszukiwaniu nowych lądów.

 

 

 

 

FLAKONY

Zainspirowane zostały skrzydłami motyla, którego wizerunek znalazł się na złotej etykietce na froncie każdego flakonu. Słodkie esencje Sospiro otulone zostały w piękny aksamit. Miękkie i ciepłe w dotyku, flakony Sospiro mają gładkie kształty, przywodzące na myśl perfekcję ludzkiego ciała. Ukoronowaniem flakonu jest złota korona, symbolizująca brzemię, które przychodzi wraz z miłością...

 

 

Mniej

SOSPIRO Chapter I: Accento
SOSPIRO Chapter I: Capriccio
SOSPIRO Chapter I: Laylati
SOSPIRO Chapter I: Vivace
SOSPIRO Chapter I: Wardasina
SOSPIRO Chapter II: Adagio
SOSPIRO Chapter II: Andante
SOSPIRO Chapter II: Erba Pura
SOSPIRO Chapter II: Melodia
SOSPIRO Ensemble
SOSPIRO Muse
SOSPIRO Ouverture
SOSPIRO Soprano