Zaproszenie do odkrycia wewnętrznego piękna, niezależnie od dogmatów i ideologii - oto przesłanie SoOud, kolekcji zapachów stworzonych przez znanego francuskiego nosa Stephane'a Humberta Lucasa.

 

 


Ikoną marki jest zdjęcie pięknej kobiety z Bliskiego Wschodu, odzianej
w klasyczny nikab, która oddaje charakter nowych, fascynujących zapachów.  SoOud to tajemnica, połączenie dwóch światów, dzięki którym powstały perfumy dedykowane duchowości.

Hajj to woń świeżego lasu ze spokojnym koczowniczym duchem; al Jana, kwiecista żywica agarowa, będąca zmysłowym i tajemniczym ogrodem; Fam, ambra stworzona dla czarujących ust; Nur, błysk oczu, zwierciadło duszy; Quris, słodkie i majestatyczne połączenie brzoskwini i wanilii; Asmar specjalnie dla ciemnej, muśniętej słońcem skóry oraz Burqa i Kanz, tajemnicze i zmysłowe.

Zapachy SoOud powstały w dwóch wersjach: Parfum Nectar, zamkniętych w czarnych flakonach perfum o 30% stężeniu ekstraktu oraz bardziej subtelnych ubranych na biało Eau Fine, które są skoncentrowanymi wodami perfumowanymi.

SoOud, niezależnie od dziedzictwa kulturowego, jest poetyckim hołdem dla kobiet i ich marzeń okrytych antyczną skromnością.

Mniej

SOOUD Al Jana
SOOUD Asmar
SOOUD Burqa
SOOUD Fam
SOOUD Fatena
SOOUD Hajj
SOOUD Ilham
SOOUD Jadab
SOOUD Kanz
SOOUD Nùr
SOOUD Ouris