Brytyjski perfumiarz Roja Dove redefiniuje luksus i wyrafinowanie we współczesnym perfumiarstwie. W jego zapachach prawdziwy luksus wpleciony jest w każdy aspekt perfum. Symbolem jego twórczości są najlepsze i najdroższe składniki perfumeryjne, a każdy element perfum - projekt flakonu, nazwa, każdy składnik - oddają jego wielką pasję. Zapachy, które komponuje są potężne, skomplikowane i wyrafinowane. Wykraczają poza obecny trend "dzisiaj popularne, jutro zapomniane". To prawdziwe dzieła sztuki.


Zapachy Roja Dove nie są krzykliwe, nie muszą zabiegać o uwagę. Szepczą i kuszą, aby do nich dołączyć, by stały się częścią nas. To zapachy, które z subtelnością emanują wysoką jakością, luksusem i wyrafinowaniem. Ich premiera odbyła się w londyńskim Harrodsie na Knightsbridge, obecnie dostępne są w najlepszych perfumeriach i sklepach, w największych miastach całego świata.

Roja Dove tworzy perfumy dla wszystkich, którzy kochają nosić zapachy. Wszystkie mają wspólną cechę: stworzono je, aby były najlepsze, by były noszone, pamiętane, kochane i cenione. Każdy zapach stworzony przez Roja Dove jest deklaracją luksusu.

Perfumiarz Roja Dove

Roja Dove to brytyjski perfumiarz, który na nowo definiuje luksus i wyrafinowanie we współczesnym perfumiarstwie. Jego świat zanurza nas w bezkompromisowej jakości, absolutnym luksusie i pełnej zmysłowości.

Roja jest perfumiarzem innowacyjnym i powszechnie szanowanym. Jego zdumiewające doświadczenie, kreatywność i charyzma wyczuwalne są w każdym zapachu, który tworzy. Komponuje, wykorzystując swoje emocje, życie i miłość. Łącząc najcenniejsze składniki ze swoją wyobraźnią, Roja Dove tworzy zaskakujące mieszanki, które odzwierciedlają jego filozofię dążenia do perfekcjonizmu. Roja Dove to najlepsze zapachy na świecie.

Światowej sławy ekspert, filantrop i innowator Roja Dove, dzięki swojemu indywidualnemu stylowi i zachwycającej wyjątkowości, przekształca zmysły w przeżycia. Z jego porad korzystały takie marki, jak Aston Martin, the Victoria & Albert Museum oraz Laurent-Perrier. Został wybrany Ambasadorem Kreatywnym dla GREAT Britain Campaign, gdzie stanął obok Sir Paula Smith`a, Sir Richarda Bransona, Vivienne Westwood, Victorii Beckham i Kate Moss.

"Tworzę zapachy, które rzucają zaklęcie na nasze emocje. Nawiedzają nasze zmysły i chwytają za serca. To zapachy, które będą kochane i pamiętane." - mówi Roja Dove.

Opakowania

Kwintesencja luksusu, widoczna w każdym zapachu Roja Dove, przekłada się na innowacyjność, wysoką jakość i doskonałość wykonania opakowań. Kształt flakonu oddaje czysty geniusz artysty. Każdy element opakowania, wybrany osobiście przez Roję Dove, łączy prostotę i wyrafinowanie. Składa się na to, co w luksusie jest najważniejsze - prawdziwy kunszt.

Wszystkie flakony produkowane są we Francji z najczystszego szkła, a złote detale wykonywane są ręcznie w Wielkiej Brytanii, w procesie trwającym nawet kilka dni. Korki - charakterystyczny motyw marki Roja Parfums - wytwarza się, okuwając metal płatkami złota i wybijając na nim logo marki. Na każdym korku znajduje się czternaście kryształów Swarovskiego, których ręczne osadzanie trwa nawet pięć dni. Fronty flakonów oklejone są złoconą, ręcznie umieszczaną etykietą.

Każdy drogocenny flakon spoczywa w równie drogocennym pudełku, które jest ręcznie produkowane w Anglii przez wielokrotnie nagradzanych rzemieślników. Wykorzystują oni najwyższej jakości materiały, a część z nich zarezerwowana jest tylko dla Roja Parfums. Kontrast pomiędzy matową fakturą papieru a złotymi wytłoczeniami jest wstępem do ręcznie układanej satyny, która wypełnia wnętrze pudełka.

"Wszystko co robię dla Roja Parfums, musi być wyjątkowe i nie spotykane nigdzie indziej; to prawdopodobnie najlepsze określenie luksusu." - mówi Roja Dove.

Mniej

ROJA PARFUMS Manhattan
ROJA PARFUMS 51 pour femme
ROJA PARFUMS Amber Aoud
ROJA PARFUMS Amber Aoud Crystal
ROJA PARFUMS Aoud
ROJA PARFUMS Aoud Crystal
ROJA PARFUMS Apex
ROJA PARFUMS Beguiled pour Femme
ROJA PARFUMS Britannia
ROJA PARFUMS Danger pour Femme
ROJA PARFUMS Danger pour Homme
ROJA PARFUMS Diaghilev
ROJA PARFUMS Elixir pour femme
ROJA PARFUMS Elysium
ROJA PARFUMS Enigma Aoud
ROJA PARFUMS Enigma pour Femme
ROJA PARFUMS Enigma pour Homme
ROJA PARFUMS Fetish pour Femme
ROJA PARFUMS Fetish pour Homme
ROJA PARFUMS Mischief pour Femme
ROJA PARFUMS Musk Aoud
ROJA PARFUMS Nüwa
ROJA PARFUMS Oceania
ROJA PARFUMS Reckless pour Femme
ROJA PARFUMS Risqué pour Femme
ROJA PARFUMS Scandal pour Femme
ROJA PARFUMS Scandal pour Homme
ROJA PARFUMS Sultanate of Oman
ROJA PARFUMS Vetiver pour Homme