Re:sin eyewear jewelry to ręcznie wykonane okulary biżuteryjne. Każdy z 82 zdobiących okulary bursztynów posiada indywidualne cechy, dzięki temu na całym świecie nie ma drugiej identycznej pary. Każdy model jest produkowany w niewielkich seriach oraz posiada wygrawerowany indywidualne oznaczenie. Okrągły kształt i 14k złoto dopełniają ponadczasowości formy.

 
Projektowanie i produkcja re:sin eyewear jewelry to złożony, wieloetapowy proces. Wizja, zapał i ciężka praca nad projektem, pozwoliły przekuć ideę w rzeczywistość. W efekcie powstały pierwsze na świecie okulary, które łączą w formie ponadczasową elegancję bursztynów z najbardziej aktualnymi trendami świata mody.

Każda para re:sin eyewear jewelry jest ręcznie składana. Użyte komponenty to wyjątkowy bałtycki bursztyn, zwany bałtyckim złotem, czternastokaratowe złoto, najwyższej jakości włoski acetat firmy Mazzucchelli, oraz efektowne szkła firmy Zeiss.

Bursztyny zdobiące okulary re:sin kształtowały się przez 40 milionów lat. Każdy z nich ma  indywidualny, niepowtarzalny charakter - dzięki temu na całym świecie nie ma drugiej identycznej pary okularów. Również dlatego nasze okulary są sygnowane indywidualnym numerem, a cała seria autorskiego, okrągłego modelu "R" liczy zaledwie 1000 sztuk.Okulary dostępne są wyłącznie w butiku Quality w DM Klif.

Mniej

Brak wyników wyszukiwania