Rodzina Durante przybyła do Rzymu z południowych Włoch, gdzie otworzyła pierwszy butik z luksusowymi kosmetykami. Dzięki charyzmie prowadzących, miejsce szybko stało się modne. Założyciele firmy przekazali ją dzieciom, a także pasję i miłość do zapachów oraz umiejętność rozpoznawania esencji i związanych z nimi emocji.

Giuseppe, Luciano, Felice i Maria - najmłodsza generacja rodziny Durante - zdecydowali się poświęcić zawodowo pasji tworzenia. W 1996 roku doprowadziła ich ona do własnej koncepcji zapachowej. Wyszli z założenia, że idealnego zapachu nie może stworzyć jedna osoba.

Rozpoznanie zapachu jest rezultatem osobistych emocji, wspomnień i życiowego doświadczenia. Perfumiarze wprowadzają równowagę pomiędzy tymi elementami, pracując w absolutnej synergii. Owocem są zapachy PRO FVMVM ROMA, unikalne, niekonwencjonalne i rzadkie.

Wody PRO FVMVM ROMA są wysoko skoncentrowane (ok. 43%). Pozostawiają niesłychanie trwały zapach na skórze. Mają skomplikowaną strukturę. Swoje główne esencje odkrywają stopniowo w kontakcie ze skórą. Są niezwykle komunikatywne: każdego ranka czy każdej nocy, wybieramy nasz ulubiony zapach, zgodnie z tym jak się czujemy, w jakim jesteśmy nastroju, jakie mamy zadania do wykonania. W zależności od tego, czy chcemy doświadczyć prostoty, wolności, zmysłowości czy dzikości, kim chcemy być...

Mniej

PRO FVMVM ROMA Acqua di Sale
PRO FVMVM ROMA Acqua e Zucchero
PRO FVMVM ROMA Acqua Viva
PRO FVMVM ROMA Aquae Nobilis
PRO FVMVM ROMA Arso
PRO FVMVM ROMA Battito d’Ali
PRO FVMVM ROMA Confetto
PRO FVMVM ROMA Dulcis in Fundo
PRO FVMVM ROMA Dyfuzory do pomieszczeń
PRO FVMVM ROMA Fumidus
PRO FVMVM ROMA Ichnusa
PRO FVMVM ROMA Olibanum
PRO FVMVM ROMA Oxiana
PRO FVMVM ROMA Patchouly
PRO FVMVM ROMA Santalvm
PRO FVMVM ROMA Thundra
PRO FVMVM ROMA Vanitas
PRO FVMVM ROMA Victrix
PRO FVMVM ROMA Volo Az 686