Pielęgnacja ciała

Perfumeria Quality Missala słynie jako pierwsza i największa perfumeria niszowa w Polsce i Europie Środkowej. Oprócz kilkudziesięciu najlepszych marek perfum z całego świata oferujemy także najbardziej skuteczne kosmetyki pielęgnacyjne.

Perfumeria Quality oferuje szeroki wybór luksusowych kremów do ciała. Skutecznie pielęgnują, zapewniając przy tym niesamowite uczucie komfortu związane z ich konsystencją i zapachem. Polecamy m.in. bestsellerową kolekcję perfumowanych kremów do ciała Amouage oraz naszą nowość, ultraluksusową linię Bellefontaine Body Beauty Rescue, która wyznacza całkowicie nowe, nieosiągalne do tej pory standardy luksusowej pielęgnacji ciała. To bezsprzecznie nr 1 na świecie.

Jeśli nie wiesz, jaki krem do pielęgnacji ciała jest dla Ciebie najlepszy, chętnie pomożemy. Mamy ponad 20-letnie doświadczenie w indywidualnym doborze pielęgnacji. Wybrany krem możesz przetestować zamawiając jego próbkę. Zapraszamy do naszych salonów i butiku internetowego, życząc satysfakcji z udanych zakupów.