Historia
Marka The Perris Group została stworzona w 1981 roku w Mediolanie przez Michela Perrisa, ale ta rodzinna firma może się pochwalić ponad 50 latami obecności i sukcesów w branży kosmetyczno-perfumeryjnej. Rodzina Perris zawsze pasjonowała się perfumami, co poskutkowało najpierw dystrybucją marek perfumeryjnych, potem produkcją zapachów, a ostatecznie ? firmą, w skład której wchodzą najwyższej jakości, historyczne marki i perfumy.

Ostatnie lata były bardzo niekorzystne dla przemysłu perfumeryjnego, który opierał się jedynie na marce produktu, kampanii marketingowej, zaniedbując przy tym jakość perfum. Nowe kolekcje były tworzone bardziej w celu osiągnięcia zysków finansowych aniżeli dla sprostania rzeczywistym oczekiwaniom konsumentów czy też potrzebie innowacyjności.

Tymczasem polityka firmy Perris szła w zupełnie odwrotnym kierunku. Rodzina inwestowała w badania naukowe, przywiązując coraz więcej uwagi do jakości składników, aby bezustannie ulepszać  nowo powstające i istniejące już kreacje zapachowe. "Zdawaliśmy sobie sprawę z tego, że wprowadzając ten projekt na rynek musimy mówić tym samym językiem i dzielić tę samą pasję do perfum. Pragniemy udostępniać naszym partnerom wiedzę, którą zdobyliśmy; natomiast klientów uwodzić bogactwem naszych kreacji." - Michele Perris.

Kolekcja
Marka Perris Monte Carlo została stworzona, aby intrygować różnorodnością i wykwintnością zapachów wykreowanych przy użyciu najszlachetniejszych składników. Wynikiem tej fascynacji jest pięć wyszukanych mieszanek zapachowych, a każda z nich to niezwykle ekskluzywny, prestiżowy i elegancki produkt.

Kolekcja perfum Perris Monte Carlo to dzieło perfumowej sztuki, zbudowane na filarach pasji, miłości i wielu lat doświadczenia. "Celem naszej rodziny są perfumy, same w sobie. Starannie dobieramy składniki i formuły, na pierwszym miejscu stawiając jakość i naturalność esencji." - Michele Perris.

Logo Perris Monte Carlo zostało stworzone przez samego Michele Perrisa i przedstawia cztery litery "P", połączone razem. Michele chciał w ten sposób uhonorować czwórkę swoich dzieci, które - jak ma nadzieję - podzielą jego pasję i miłość do świata perfum.

W każdej kulturze złoto reprezentuje władzę, bogactwo, luksus, sukces, trwałość... Złoty to kolor prestiżu i gwarancja jakości (biżuteria). Złoto można znaleźć wszędzie: w wystroju wnętrz, odzieży, akcesoriach, modzie, perfumiarstwie... Nuty złota zawsze kojarzą się z estymą i wyrafinowaniem. Aby podkreślić jakość i wyjątkowość składników, zdecydowaliśmy się stworzyć wytworne opakowanie ozdobione różnymi odcieniami złota. Dzięki innowacyjnej technologii piękny szklany flakonik jest ozdobiony laminowanym w złocie logo Perris Monte Carlo. Ekskluzywna, złota linia Perris Monte Carlo jest niezwykle elegancka, prestiżowa i wyszukana, a zarazem nowoczesna.

Zapachy
Kolekcja perfum Perris Monte Carlo jest hołdem złożonym sześciu najbardziej intensywnym i zmysłowym składnikom świata perfum, które zainspirowały Michele Perrisa podczas podróży po świecie i poznawania różnorodnych kultur. Efektem tego jest bogata, orientalna kolekcja zapachów, w której każda kompozycja przedstawia jedną z tych naturalnych esencji.

Mniej

PERRIS MONTE CARLO Ambre Gris
PERRIS MONTE CARLO Bois d'Oud
PERRIS MONTE CARLO Cacao Azteque
PERRIS MONTE CARLO Essence de Patchouli
PERRIS MONTE CARLO Italian Line: Arancia di Sicilia
PERRIS MONTE CARLO Italian Line: Bergamotto di Calabria
PERRIS MONTE CARLO Italian Line: Cedro di Diamante
PERRIS MONTE CARLO Italian Line: Mandarino di Sicilia
PERRIS MONTE CARLO Italian Line: Neroli Mediterraneo
PERRIS MONTE CARLO Les Parfums de Grasse: Jasmin de Pays
PERRIS MONTE CARLO Les Parfums de Grasse: Lavande Romaine
PERRIS MONTE CARLO Les Parfums de Grasse: Rose de Mai
PERRIS MONTE CARLO Musk Extreme
PERRIS MONTE CARLO Oud Imperial
PERRIS MONTE CARLO Patchouli Nosy Be
PERRIS MONTE CARLO Rose de Taif
PERRIS MONTE CARLO Santal du Pacifique
PERRIS MONTE CARLO Vanille de Tahiti
PERRIS MONTE CARLO Vetiver Java