Oferta dla firm

Dystrybucja

Aktywnie wpływając na rozwój rynku ekskluzywnych kosmetyków, pozostajemy otwarci na współpracę z prestiżowymi perfumeriami, gabinetami kosmetycznymi i spa w całej Polsce. Jesteśmy wyłącznym przedstawicielem na Polskę wielu wybitnych marek, które odzwierciedlają trendy w luksusowej pielęgnacji i światowym perfumiarstwie. Dzięki nim wygrywamy walkę z globalną konkurencją. Zapraszamy do współpracy! Służymy doradztwem i szkoleniami oraz dbamy o najwyższą jakość dystrybucji.

Wszystkich zainteresowanych prosimy o kontakt na adres: [email protected]

 

 

Warsztaty

Prowadzimy warsztaty dla firm zainteresowanych rozwojem profesjonalnego wizerunku w zakresie doboru perfum, kosmetyków do makijażu i pielęgnacji.

Dzielimy się pasją i wiedzą na temat procesu powstawania perfum, tajników ich noszeni, a także ich znaczenia w życiu osobistym i zawodowym. Uczymy jak optymalnie dbać o skórę oraz jak szybko i przyjemnie wykonać makijaż.  Na naszych warsztatach gwarantujemy niepowtarzalną atmosferę i pełne zadowolenie uczestników.

Wydarzenia biznesowe

Współpracujemy przy wydarzeniach biznesowych, podczas których prezentujemy ekskluzywne perfumeryjne marki niszowe, przeprowadzamy kompleksowe badanie cery z zastosowaniem najnowszej japońskiej technologii stworzonej przez firmę Menard oraz doradzamy, jak dobierać perfumy i makijaż.

Dysponujemy także efektowną, nowocześnie wyposażoną salą konferencyjną, w której jest możliwość organizowana szkoleń, spotkań dla kobiet biznesu i wydarzeń promocyjnych.

Bony i prezenty

Oferujemy wygodny sposób nabywania bonów i prezentów dla firm i ich partnerów. Gwarantujemy oryginalność i najwyższą jakość naszych produktów: wyszukanych perfum, doskonałych kosmetyków pielęgnacyjnych i luksusowych akcesoriów. Przyjeżdżamy z naszą ofertą pod wskazany adres i pomagamy dokonać wyboru. Zarówno bony jak i prezenty efektownie pakujemy w ozdobny papier i jedwabną wstążkę.

W celu ustalenia szczegółów prosimy o kontakt na adres: [email protected]