O nas

 

 

Z wielką radością witam Państwa na stronie Perfumerii Quality Missala. Odnajdą tu Państwo piękno oraz poczucie wyjątkowości i luksusu, które towarzyszą nam każdego dnia dzięki perfumom i doskonałej pielęgnacji.

Od ponad dwudziestu lat dzielę z Państwem pasję do kosmetyków. Zaprosiłam do Polski marki perfumeryjne, które wyróżniają się najwyższą jakością i doskonałym stylem. Wierzę w dobroczynne działanie perfum i kosmetyków pielęgnacyjnych, które pomagają kształtować wizerunek oraz osiągnąć sukces w życiu osobistym i zawodowym. Zapraszam do moich perfumerii, gdzie tworzymy styl i spełniamy marzenia!

 

Stanisława Missala

Perfumeria Quality szczyci się niezmiernie bogatą, starannie dobraną kolekcją ekskluzywnych perfum i kosmetyków pielęgnacyjnych. To oferta dla koneserów produktów elitarnych, rzadko dostępnych i wyróżniających się najwyższą jakością.

Rozpoczynając współpracę z Amouage w 2004 r. Perfumeria Quality stała się prekursorem elitarnych marek niszowych w Polsce, dostępnych tylko w najbardziej luksusowych i starannie wybranych miejscach na świecie. Dotyczy to zarówno zapachów, jak i produktów do pielęgnacji i makijażu. Dzięki zaangażowaniu całej rodziny Missala sprowadzono do Polski ponad siedemdziesiąt wyjątkowych marek. W 2011 r. Perfumeria Quality stworzyła swój pierwszy zapach, Missala Qessence. W 2013 r. otworzyła Dom Perfum Quality Missala na warszawskim Bemowie.

Dzisiaj firma Quality Missala to jedna z najważniejszych perfumerii w Europie i dystrybutor niszowych marek w Polsce. Dziękujemy za to, że byli Państwo z nami przez te wszystkie lata. Zapraszamy do czarodziejskiego świata perfum, które są wytworem najwyższego kunsztu i wyrafinowania. Pomożemy Państwu ulec ich magii i odnaleźć zapach, który spełni marzenia Państwa i Państwa bliskich.

 

Nasza historia

 

 

Perfumeria Quality Missala jest firmą rodzinną, założoną w 1991 r. przez Stanisławę Missalę, która wraz z zawitaniem do Polski demokracji postanowiła stworzyć w Warszawie miejsce wyjątkowe, jakiego dotychczas nie było. Podpisała kontrakty z selektywnymi markami, takimi jak Chanel, Dior, Guerlain, Kanebo, Lancôme, La Prairie... i nazwała swój butik Quality.


Kilka lat później w warszawskim hotelu Marriott otworzyła perfumerię, która stała się wizytówką firmy, symbolem nowej rzeczywistości i nowego stylu życia. Butik szybko zdobył popularność dzięki szerokiej ofercie luksusowych marek kosmetycznych. Stanisława Missala zapewniała swoim klientom nie tylko atrakcyjne, wyszukane produkty, ale też unikalną atmosferę i obsługę najwyższej jakości. Regularnie organizowała w Marriotcie koncerty muzyki klasycznej.

Quality rozwinęła działalność, gdy w jej pracę włączyli się synowie, Michał i Mateusz wraz z żonami, Agnieszką i Joanną. Od 2004 r. rodzina Missalów rozpoczęła współpracę z najbardziej luksusowymi niszowymi markami na świecie: Amouage, Bellefontaine, Clive Christian, Creed, Kilian, Maison Francis Kurkdjian, Menard, Montale, Nasomatto, Natura Bisse, Puredistance, Valmont, Xerjoff i innymi.

Dom Perfumeryjny Quality Missala Bemowo

Perfumeria Quality Missala Hotel Marriott

Perfumeria Quality Missala Dom Mody KLIF

Odwiedzili nas w Perfumerii Quality

Kreatorzy perfum, twórcy pielęgnacji i makijażu w Perfumerii Quality