NEBU Milano to włoska luksusowa marka kosmetyczna.


Jej kluczowymi produktami są najwyższej jakości kompakty prasowane i róże, wzbogacone diamentowym pudrem. NEBU oferuje pudry wypiekane. Dzięki tej technologii kompakt zachowuje właściwości nawilżające i odżywcze. Wszystkie puderniczki NEBU pokryte są 24-karatowym złotem oraz dużymi, efektownymi kryształami Swarovskiego. To pierwszy make-up na świecie, którego opakowania są pozłacane metodą trzykrotnej galwanizacji i ozdobione kryształami.


NEBU to egipskie określenie złota. Nawiązuje do starożytnej Nubii, skąd Egipcjanie sprowadzali ten cenny kruszec. Za pełną symboliki nazwą kryją się nie tylko bardzo wysokiej jakości produkty, ale i luksusowe podejście do makijażu. Zarówno pudry, jak i opakowania są nie tylko piękne, ale także niezwykle trwałe.


"Jako konsumentka, zawsze zauważałam pewien problem - opakowania kosmetyków są bardzo delikatne i łatwo się rysują lub pękają, upuszczone czy nawet noszone w torebce. Naszą misją było stworzenie marki, która nie tylko będzie zachwycająco wyglądała, ale również będzie zachwycała wysoką jakością i trwałością" - Tamara Gee, piosenkarka i rzeczniczka marki NEBU.Mniej

NEBU Pędzel kabuki
NEBU Poczwórne cienie do powiek
NEBU Pomadki Amore Vivace Luminous Cream
NEBU Pomadki Amore Vivace Satin Matte
NEBU Prasowane pudry matujące
NEBU Rozświetlający puder brązujący
NEBU Wypiekany puder matujący
NEBU Wypiekany róż do policzków