Natura Bissé oferuje profesjonalne preparaty do pracy w gabinetach spa oraz doskonałe kosmetyki do pielęgnacji domowej. Niezależnie od przeznaczenia, produkty Natura Bissé to innowacja, komfort i spektakularna skuteczność.

 

W celu nawiązania współpracy zapraszamy do kontaktu z Bożeną Zubrzycką,
tel. 508 510 746, email: [email protected]

 


Natura Bissé to firma zrodzona z niewyczerpalnych zasobów: rodzinnej pasji i ciekawości.


Marka, która pozostaje wierna głównym wartościom wyznawanym przez swojego założyciela, Ricardo Fisasa: profesjonalizmowi, zaangażowaniu i uczciwości.

 

Unikalna innowacja

Unikalny model ciągłych badań marka opiera na przewidywaniu potrzeb klientów, uważnym śledzeniu innych branż i dążeniu do wciąż nowych osiągnięć. Celem jest tworzenie najnowocześniejszych i skutecznych formuł.

Obecnie marka ma w swojej bogatej ofercie ponad 150 doskonałych pionierskich produktów, stworzonych z troską i rzetelnością oraz w oparciu o wyniki badań. Produkty odpowiadają na każdą potrzebę skóry i zapewniają satysfakcję każdemu klientowi, ponieważ stworzone zostały z wykorzystaniem najbardziej innowacyjnych składników o najwyższej koncentracji.

Produkty charakteryzują się wyjątkowymi konsystencjami, które rozbudzają zmysły i przekształcają rytuały piękna w chwile prawdziwej przyjemności.


Mniej

NATURA BISSE Linia C+C Vitamin
NATURA BISSE Linia Stabilizing
NATURA BISSE Linia Diamond Age-Defying
NATURA BISSE Linia Diamond Cocoon
NATURA BISSE Linia Diamond Well-Living
NATURA BISSE Linia Diamond White
NATURA BISSE Linia Essential Shock Intense
NATURA BISSE Linia Inhibit
NATURA BISSE Linia NB·Ceutical
NATURA BISSE Linia Oxygen
NATURA BISSE Produkty uzupełniające
NATURA BISSE Zestawy