Natura Bissé oferuje profesjonalne preparaty do pracy w gabinetach spa oraz doskonałe kosmetyki do pielęgnacji domowej. Niezależnie od przeznaczenia, produkty Natura Bissé to innowacja, komfort i spektakularna skuteczność.

 

W celu nawiązania współpracy zapraszamy do kontaktu z Bożeną Zubrzycką,
tel. 508 510 746, email: [email protected]

 


Natura Bissé to firma zrodzona z niewyczerpalnych zasobów: rodzinnej pasji i ciekawości.


Marka, która pozostaje wierna głównym wartościom wyznawanym przez swojego założyciela, Ricardo Fisasa: profesjonalizmowi, zaangażowaniu i uczciwości.

 

Unikalna innowacja

Unikalny model ciągłych badań marka opiera na przewidywaniu potrzeb klientów, uważnym śledzeniu innych branż i dążeniu do wciąż nowych osiągnięć. Celem jest tworzenie najnowocześniejszych i skutecznych formuł.

Obecnie marka ma w swojej bogatej ofercie ponad 150 doskonałych pionierskich produktów, stworzonych z troską i rzetelnością oraz w oparciu o wyniki badań. Produkty odpowiadają na każdą potrzebę skóry i zapewniają satysfakcję każdemu klientowi, ponieważ stworzone zostały z wykorzystaniem najbardziej innowacyjnych składników o najwyższej koncentracji.

Produkty charakteryzują się wyjątkowymi konsystencjami, które rozbudzają zmysły i przekształcają rytuały piękna w chwile prawdziwej przyjemności.


Mniej

NATURA BISSE Linia Diamond Luminous
NATURA BISSE Linia C+C Vitamin
NATURA BISSE Linia Diamond Age-Defying
NATURA BISSE Linia Diamond Cocoon
NATURA BISSE Linia Diamond Well-Living
NATURA BISSE Linia Essential Shock Intense
NATURA BISSE Linia Inhibit
NATURA BISSE Linia NB·Ceutical
NATURA BISSE Linia Oxygen
NATURA BISSE Linia Stabilizing
NATURA BISSE Produkty uzupełniające
NATURA BISSE Zestawy