MY EXCLUSIVE COLLECTION: ucieleśnienie francuskiej haute parfumerie


MY EXCLUSIVE COLLECTION to niezwykłe kompozycje i niezapomniane zapachy, przywołujące dziedzictwo francuskiej haute parfumerie.


Kreacje marki są zwieńczeniem pięcioletniej współpracy z Jeanem-Paulem Guerlainem, najlepszym twórcą perfum w historii przemysłu zapachowego. Z pomocą pięknych kompozycji artysta utrwala swoją legendę, bazując na kwintesencji swoich olfaktorycznych poszukiwań i ekskluzywnych formuł. Jego historia i stałe dążenie do doskonałości zawsze pozostanie źródłem inspiracji marki.


WYJĄTKOWA KOLEKCJA
My Exclusive Collection posiada olfaktoryczną bibliotekę formuł, która stanowi kolekcję niezrównaną pod względem różnorodności i jakości. Bogate zapachy charakte- ryzuje łączenie najcenniejszych materiałów w unikalne i szykowne kreacje. Zapachy są poezją, w której esencje przeplatają się jak wersy, tworząc piękną odę ku historii i teraźniejszości świata perfum.


POZYCJONOWANIE
Perfumy My Exclusive Collection stworzone zostały dla hedonistów poszukujących ekskluzywnych kreacji, by z ich pomocą wyrazić własną osobowość, która nie podąża utartymi szlakami mody i zwyczajów.


EMOCJE W SERCU KREACJI
Zapachy My Exclusive Collection są intensywne, zmysłowe i bogate, są źródłem ekstazy i uzależnienia. Ekstazy, ponieważ budzą intymne wspomnienia zapachowe, uzależnienia, ponieważ w ekstazie myśli płyną przyjemnie i leniwie jak w pięknym śnie?

Mniej

MY EXCLUSIVE COLLECTION Murmure d’Alcòve
MY EXCLUSIVE COLLECTION Renata 1226
MY EXCLUSIVE COLLECTION Swingfollies