Najdroższy,
WSZYSTKO CO POSIADAM, PACHNIE TOBĄ.
Projekt ten został stworzony z całej mojej miłości:
To ja, to moja miłosna historia.
Gdzie transcendentne i nieskończone
Staje się tak małe w Twoich rękach.
Możesz zatrzymać mnie, użyć i porzucić,
Usunąć mnie za swoich marzeń.
Wziąć mnie, nosić, ubierać.
Aby ponownie mnie odłożyć.
Chcesz poczuć mnie, a będę należeć do Ciebie.
To Ty, Twoja historia miłosna.
Twoja truly, madly, deeply,

Maria Lux                                           

 

MariaL to skrót od MariaLux. To moja muza, ona jest moim doskonałym alter ego. Maria jako dziewica, matka, kochanka. Lux jako światło, luksus i pożądanie. "L" to ja, Lilian Driessen, projektantka i dyrektor kreatywny. Ubieram. Pracuję w tym zawodzie od 1987 roku. Lubię wysiłek i zbiorowe emocje, które wiążą się z moją pracą. Mogłabym długo o tym opowiadać.

 Tworzę anarchistycznie skrojoną elegancję i surowy luksus. Jest to koncepcja, którą stosuję do wszystkich produktów, nad którymi pracuję, a które wytwarzane są z troską i miłością przez mistrzów rzemiosła. Do wszystkiego co robimy mamy indywidualne podejście. Szukamy ekskluzywności, prywatności i delikatności w sposób przemyślany, ale nieformalny.


Moje perfumy inspirowane są miłością, najbardziej skomplikowanym i zdecydowanie najważniejszym uczuciem, jakiego doświadcza człowiek, emocją, która nigdy się nie materializuje. Aby opowiedzieć swoje historie, odwołałam się do trzech "typowych" rodzajów miłości, których doświadcza każdy z nas, choć na różnych etapach naszego życia.

 

Te głęboko odczuwane emocje zostawiają ślad w naszych duszach podobny do śladu zapachu perfum, który pozostaje w powietrzu nawet wówczas, gdy nie ma już noszących je osób. Perfumy zostały stworzone we współpracy z Alessandro Gualtieri.


Mniej

MARIA L Świece
MARIA L Yours Madly