Majda BEKKALI, jest pomysłodawcą zapachowej linii Sculptures Olfactives, która łączy kunszt perfumiarstwa i sztukę rzeźbiarstwa. To niezwykłe spotkanie delikatnych, ulotnych zapachów i trwałych kształtów. Każdego roku linia powiększa się o kolejne dzieła, powstające we współpracy z uznanym rzeźbiarzem artystą. Sculptures Olfactives to linia perfum zadedykowana wymagającym klientom, poszukującym wyjątkowych produktów, nie poddających się naciskom reklam i masowej konsumpcji.


Konflikt sprzeczności jest zawsze początkiem wszystkiego. Uniwersalny, androgeniczny, ponad wiekiem, poszukiwacz absolutu, szacuje bezgraniczność przedmiotów. Porusza głowę, chwieje łodzią. Zapisuje na kamieniu, miękkość minerałów, kamień filozoficzny. Dokonuje gwałtownego przejścia od ulotnej chwili do wieczności.

FLAKON

Flakon został wykonany z oryginalnej rzeźby stworzonej przez Claude Justamon. Uzyskanie kaboszonu ze szkła wymaga zastosowania metody traconego wosku - tradycyjnej metody odlewniczej, która rzadko jest dziś stosowana przez artystów. Każdy egzemplarz musi być wykonany oddzielnie i ma swój seryjny numer. Flakony wykonuje fabryka szkła w Bresle Valley.

Mniej

MAJDA BEKKALI Mudéjar obscur
MAJDA BEKKALI Fusion Sacrée - clair
MAJDA BEKKALI Fusion Sacrée - obscur
MAJDA BEKKALI J’Ai Fait Un Rêve - clair
MAJDA BEKKALI J’Ai Fait Un Rêve - obscur
MAJDA BEKKALI Mon Nom Est Rouge
MAJDA BEKKALI Mudéjar
MAJDA BEKKALI Tendre Est la Nuit - clair
MAJDA BEKKALI Tendre Est la Nuit - obscur
MAJDA BEKKALI Tulaytulah
MAJDA BEKKALI Ziryab