Parfums M. Micallef - perfumy zamknięte w dziele sztuki.


Pewnej  jesieni w słonecznym Cannes, na francuskim lazurowym wybrzeżu Geoffrey Nejman poznał piękną artystkę Martine Micallef. To była miłość od pierwszego wejrzenia. Z czasem połączyło ich nie tylko uczucie, ale także wspólna pasja.


Geoffrey był przekonany, że Martine marnuje swoje zdolności prowadząc salon kosmetyczny. Z takim talentem, nazwiskiem i życiową energią stać ją na wiele więcej. Szybko odkryli, że razem stanowią doskonały duet. Po romantycznym ślubie założyli firmę Parfums M. Micallef...Martine Micallef (francuska artystka z Nicei) projektuje i ręcznie maluje kryształowe flakony. Geoffrey Nejman zajmuje się kreowaniem zapachów. Dzięki jego innowacyjnym pomysłom powstało wiele ciekawych i wyjątkowych kompozycji.

Pracując razem, stworzyli niespotykane dotychczas połączenie sztuki malarskiej oraz perfumiarskiej. Każdy flakon - jego zawartość i opakowanie - to prawdziwe dzieło sztuki.
 
Wizytówką M. Micallef są przepiękne jedno- i trzylitrowe, ręcznie malowane flakony zdobione kryształami Swarovskiego. Wśród elity na Bliskim Wschodzie pełnią rolę niezwykle wytwornego prezentu ślubnego. Pewien wierny klient - bogaty arabski szejk - ma w zwyczaju wlewać całą zawartość 3-litrowego flakonu do swojego basenu.

Również klasyczny flakon może być bez dodatkowej opłaty pomalowany i ozdobiony zgodnie z życzeniem każdego klienta Perfumerii Quality Missala. Tutaj tylko wyobraźnia stanowi granicę...

Mniej

M. MICALLEF GnTonic
M. MICALLEF 20 Years
M. MICALLEF Ananda
M. MICALLEF Aoud - Man
M. MICALLEF Automne
M. MICALLEF Avant Garde
M. MICALLEF DesirToxic
M. MICALLEF EdenFalls
M. MICALLEF Mon Parfum Gold
M. MICALLEF Mon Parfum Pearl
M. MICALLEF Note Vanillée
M. MICALLEF Olfactive Legends Collector's Box
M. MICALLEF Osaïto
M. MICALLEF Printemps
M. MICALLEF Pure Extrême
M. MICALLEF RedColorado
M. MICALLEF Royal Muska
M. MICALLEF Royal Vintage
M. MICALLEF Secrets of Love: Delice
M. MICALLEF Secrets of Love: Glamour
M. MICALLEF Secrets of Love: Gourmet
M. MICALLEF Secrets of Love: Sensual
M. MICALLEF Secrets of Love: Spiritual
M. MICALLEF Stories of Love: Soleil Passion
M. MICALLEF Ylang in Gold
M. MICALLEF Zestawy
M. MICALLEF Żel do dezynfekcji rąk Ananda