L'Artisan Parfumeur, założony w 1976 roku przez Jeana Laporte'a, wyznacza trendy w tworzeniu nowoczesnych, ekskluzywnych perfum. Debiutancki Mure et Musc z 1978 roku to dziś już wielki klasyk i kamień milowy w historii perfumiarstwa. Po raz pierwszy kompozycje oparto na kontrastowym zestawieniu dwóch składników użytych w dużych ilościach. Dziś w podobny sposób tworzonych jest wiele zapachów. W tym samym roku powstały pierwsze alkoholowe zapachy do pomieszczeń. W 2007 roku wraz z wodą Jatamansi L'Artisan Parfumeur dokonał kolejnej rewolucji inaugurując serię całkowicie naturalnych i organicznych zapachów, których wszystkie składniki, łącznie z alkoholem pochodzą z certyfikowanych ekologicznych upraw.

Każdy z kilkudziesięciu zapachów wniósł coś nowego do kanonów sztuki perfumeryjnej. Nic w tym dziwnego, ponieważ dla paryskiego domu perfumeryjnego komponują najlepsi perfumiarze naszych czasów, tacy jak Olivia Giacobetti, Bertrand Duchaufour, Jean-Claude Ellena i wielu innych.

L'Artisan Parfumeur z powodzeniem pełni misję wiodącej luksusowej marki niszowej. Uczy wszechstronnego podejścia do świata zapachów. Oferuje nie tylko wody toaletowe i perfumowane, lecz także pięknie pachnące świece oraz ręcznie rzeźbione kule ambrowe, zawierające naturalne kryształy ambry i ekskluzywną mieszankę naturalnych olejków i żywic.

Mniej

L'ARTISAN PARFUMEUR Amour Nocturne
L'ARTISAN PARFUMEUR Caligna
L'ARTISAN PARFUMEUR Drole de Rose
L'ARTISAN PARFUMEUR Dzing!
L'ARTISAN PARFUMEUR Kule prowansalskie
L'ARTISAN PARFUMEUR L'eau d'Ambre
L'ARTISAN PARFUMEUR La Chasse aux papillons
L'ARTISAN PARFUMEUR Mon Numéro 10
L'ARTISAN PARFUMEUR Mure et Musc
L'ARTISAN PARFUMEUR Mure et Musc extract
L'ARTISAN PARFUMEUR Seville a l'Aube
L'ARTISAN PARFUMEUR Skin on Skin
L'ARTISAN PARFUMEUR Zapachy do domu