VALMONT Time Master Intensive Program - Kompleksowa kuracja przeciwstarzeniowa 14x3ml


Dzięki ultra-wysokiej koncentracji wiodących składników aktywnych (kwas hialuronowy, liposomy z DNA i RNA, reaktywator elastyny, koktajl peptydów i więcej) ten program intensywnej pielęgnacji skóry działa w powiązaniu ze wszystkimi biologicznymi procesami związanymi z występowaniem widocznych oznak starzenia skóry. Wysoko skoncentrowana kuracja łączy w sobie działanie: nawilżające, energetyzujące, rozświetlające, przeciwzmarszczkowe i ujędrniające. Struktura nano-emulsji jest nośnikiem składników aktywnych i optymalizuje ich transport do skóry.
Po 28 dniach, skóra staje się miękka, zregenerowana i promienna. Twarz nabiera młodzieńczego blasku i promienieje spokojem i witalnością.

Sposób użycia: Rano i wieczorem: nałożyć dozę 5 pompek na twarz i szyję. Rozprowadzić na dłoniach i zaaplikować na twarz ruchami wygładzającymi, kierowanymi w górę, zaczynając od środkowej części twarzy i przesuwając dłonie na zewnątrz. Kontynuować rozprowadzanie kosmetyku kierowanymi w górę ruchami na skórze szyi i dekoltu. Gdy kosmetyk zostanie całkowicie wchłonięty przez skórę, delikatnie ugniatać ją na brodzie i czole, a następnie na policzkach. Na zakończenie zastosować odpowiedni do potrzeb krem pielęgnacyjny. Kuracja trwa 28 dni i należy ją powtórzyć co 3 lub 6 miesięcy.

Przed zakupem prosimy o telefoniczne potwierdzenie dostępności produktu w naszym butiku internetowym pod numerem telefonu 500 000 225. Została ostatnia sztuka!:


 Produkt dobrze działa z...


Jeśli lubisz ten produkt, może polubisz także....