VALMONT L'Elixir des Glaciers Teint Precieux Sand Beige - Podkład do twarzy Sand Beige 30ml


Prestiżowe połączenie makijażu i pielęgnacji skóry. L’ ELIXIR DES GLACIERS TEINT PRECIEUX to wyjątkowy podkład w kremie o widocznym działaniu liftingującym. Jego unikalna formuła oferuje pudrową konsystencję z delikatnym efektem kryjącym. Zapewnia skórze gładkie, matowe i wyrafinowane wykończenie. Każdego dnia skóra wygląda wspanialej: znikają efekty upływającego czasu, skóra jest aksamitna a cera idealna. Preparat dostępny w czterech odcieniach: Ivory in Shanghaï, Rosy Beige in New York, Sandy Beige in Paris, Amber Beige in Florence.

Sposób użycia: Nałożyć niewielką ilość podkładu na środek czoła, następnie rozprowadzić w kierunku linii włosów i skroni ruchami głaszczącymi. Powtórzyć ten sam gest na policzkach, nosie i brodzie za pomocą ruchów wznoszących. Dla idealnego wykończenia; równomiernie rozetrzeć podkład na linii owalu twarzy i szyi.

Przed zakupem prosimy o telefoniczne potwierdzenie dostępności produktu w naszym butiku internetowym pod numerem telefonu 500 000 225. Została ostatnia sztuka w perfumerii w DM Klif!:


 Produkt dobrze działa z...


Jeśli lubisz ten produkt, może polubisz także....