ROJA PARFUMS Scandal Parfum perfumy 50ml


„Kiedy po raz pierwszy poznałem tuberozę, byłem w szoku, że kwiat może być tak zmysłowy, a jego zapach tak narkotyczny. Uwielbiam sposób, w jaki przenosi nas w stronę słońca, tworząc efekt kwiatowy, słoneczny i jednocześnie głęboko zmysłowy” - Roja Dove.

Zapach jest bogatą i odurzającą celebracją klasycznego akordu białych kwiatów, zbudowanego na tuberozie i jaśminie. Ten delikatny, ale niebezpieczny bukiet jest tak silnie nasycony ekstrawagancką mocą kwiatów, że aż ocieka zmysłowością.

Fakon perfum wyprodukowany został we Francji z najczystszego szkła, zaś złote detale i etykiety wykonano ręcznie w Wielkiej Brytanii. Korek flakonu ozdobiony jest 14 kryształami Swarovskiego i okuty płatkami złota, zaś samą buteleczkę zapakowano w wyłożone satyną, eleganckie pudełko z matowego papieru.

Przed zakupem prosimy o telefoniczne potwierdzenie dostępności produktu w naszej perfumerii w Galerii Mokotów pod numerem telefonu 509 990 099 lub w DM Klif pod numerem telefonu 504 672 851. Zostały dwie ostatnie sztuki!


Skład:
Nuty głowy: bergamotka
Nuty serca: jaśmin, tuberoza, róża, konwalia, frezja, kwiat pomarańczy, gardenia
Nuty bazy: sandałowiec, piżmo, kłącze irysa


Rodzina zapachowa: kwiatowa


Nos: Roja Dove


 Produkt dobrze działa z...


Jeśli lubisz ten produkt, może polubisz także....