RANCÉ Élise EDP 100ml


Eliza Bonaparte, młodsza siostra Napoleona, odznaczała się ciętym językiem i odwagą; dzięki którym wbrew jego woli, poślubiła przystojnego kapitana Baciocchi. Napoleon, który kochał swoją krnąbrą siostrę, wybaczył jej w końcu i nadał tytuł wielkiej księżnej Toskanii. Tam, odremontowała wspaniały, stary dworek, który stał się jej zimową rezydencją. Najsłynniejszy stał się dworski park, który Eliza rozbudowała i wzbogaciła o nowe egzotyczne gatunki kwiatów i drzew.

Eliza prowadziła intensywne życie, często odwiedzała Paryż, a jej niezwykły charakter szybko sprawił, że stała się gwiazdą królewskiego dworu. W 1809 roku Jean Rancé zadedykował Elizie perfumy z jej imieniem...

Dziś Jeanne Sandra Rancé proponuje nową odsłonę Élise – świeżą i młodą, romantyczną i zmysłową. Radosna i pełna życia kompozycja, otwiera się morskimi nutami sycylijskiej mandarynki, delikatnym neroli i zmysłową różą z Grasse. Mieszanka ambry i burbońskiej wanilii buduje atmosferę uwodzenia, a romantyczne piżmo i pełna pasji paczula nadają zapachowi kobiecej zmysłowości.

Zapraszamy do przeczytania recenzji na naszym blogu:
Podwójna lekcja historii od Rancé

Przed zakupem prosimy o telefoniczne potwierdzenie dostępności produktu w naszym butiku internetowym pod numerem telefonu 500 000 225. Została ostatnia sztuka w perfumerii w hotelu Marriott!


Skład:
Nuty głowy: mandarynka, neroli, nuty morskie
Nuty serca: biała róża z Grasse, eukaliptus
Nuty bazy: ambra, wanilia, paczula


Rodzina zapachowa: kwiatowa


Nos: Jeanne Sandra Rancé


Data powstania: 2012


 Produkt dobrze działa z...


Jeśli lubisz ten produkt, może polubisz także....

LUBIN Kismet EDP 100ml
CLIVE CHRISTIAN VIII Magnolia perfumy 50ml
FRANCK BOCLET Rebel ekstrakt perfum 100ml
WIDIAN New York Perfumy 50ml
BOADICEA THE VICTORIOUS Ardent EDP 100ml
FRAGRANCE DU BOIS Sahraa EDP 50ml