PUREDISTANCE White ekstrakt perfum zestaw 60ml + 17,5ml


PUREDISTANCE WHITE
Sen w bieli i złocie; smuga szczęścia

Głównym celem, który przyświecał perfumom Puredistance WHITE, było stworzenie zapachu tak pięknego i pozytywnego, żeby każdemu kto go powącha przyniósł natychmiastowe poczucie szczęścia. Z prośbą o stworzenie perfumowego biało-złotego snu, intymnej ucieczki z szarej rzeczywistości, twórca marki Jan Vos zwrócił się do perfumiarza Antoine Lie (który stworzył również zapach Puredistance BLACK).

Stworzenie i dopracowanie kompozycji zajęło Antoine Lie cały rok – wykorzystał w tym celu najlepsze i najdroższe składniki z całego świata. Efektem jego pracy są wyjątkowe perfumy, które poprawiają samopoczucie przez intensywny, ale też pełen komfortu i piękna zapach. Jeśli ci się spodoba, szczęście również będzie ci sprzyjać!

Kiedy po raz pierwszy testowaliśmy WHITE, zauważyliśmy że po powąchaniu go ludzie zaczynali się uśmiechać i z tym większym zapałem wąchać perfumy. Mówili, że WHITE wypełnia ich szczęściem – a właśnie o to nam chodziło! W dzisiejszych czasach, pełnych pesymizmu i negatywnej energii, chcieliśmy dać naszym klientom coś pozytywnego, zapachowy eliksir szczęścia. Mamy nadzieję, że WHITE nada każdemu momentowi w życiu jasnych, świetlistych barw – bieli i złota – zamiast odcieni szarości.

Zapach ma koncentrację ekstraktu perfum: mieszanka najlepszych składników na świecie wynosi nie mniej niż 38% składu kompozycji. Jedna czy dwie aplikacje wystarczają, by cieszyć się zapachem przez cały dzień.


Skład:
róża majowa z Francji, absolut bobu tonka z Wenezueli, absolut kłącza irysa z Włoch, sandałowiec z Mysore, bergamotka z Włoch, piżmo, wetiwer z Haiti, paczula z Indonezji


Rodzina zapachowa: kwiatowo-drzewna


Nos: Antoine Lie


Data powstania: 2015


 Produkt dobrze działa z...


Jeśli lubisz ten produkt, może polubisz także....