PUREDISTANCE Black ekstrakt perfum 17,5ml


Puredistance Black to powściągliwie eleganckie, tajemnicze i czarujące perfumy, zainspirowane koncepcją czerni, która od wieków kojarzona była z tajemnicą, sekretami i eleganckim stylem.

Puredistance Black został stworzony w Paryżu przez słynnego francuskiego perfumiarza Antoine Lie, według projektu Jana Ewouda Vosa. Istotą tego projektu było stworzenie perfum, które będą się utrzymywały blisko noszącej je osoby i które swój zmysłowy i elegancki zapach będą uwalniać powoli, szeptem – nie krzykiem. To zagadkowy zapach, który pozostaje w cieniu, ukazując – raz na jakiś czas – część swojej prawdziwej natury.

Antoine pokochał ten pomysł i stworzył wyrafinowane perfumy, pełne wdzięku, elegancji i osobowości podobnej do tej, którą posiada ponadczasowy klasyk Puredistance I. Nadał im jednak bardziej męskiego i orientalnego charakteru.


Skład:
Konsekwentnie trzymając się symboliki czerni – jako tajemniczego, nieznanego piękna – Puredistance nie podaje składników Black. Wyobraź je sobie, powąchaj, poczuj. Nie analizuj…


Nos: Antoine Lie


Data powstania: 2013 Produkt dobrze działa z...


Jeśli lubisz ten produkt, może polubisz także....