PARFUM D'EMPIRE Yuzu Fou EDP 100ml


Współczesny i wibrujący YUZU FOU odwołuje się do serca japońskiej awangardy: chaotyczna muzyka elektroniczna, tryskający życiem nieład i architektura. Energetyczna i optymistyczna, patrząca w przyszłość cywilizacja. YUZU FOU zaprasza do hiper miasta, przepełnionego wysoką technologią, ale jednocześnie pełnego natury, gdzie szkło i stal przeplatają się z zielonymi ogrodami.

Zafascynowany wolnością YUZU FOU przywołuje naturalne esencje cytrusowych kwiatów. Najcenniejszym jest yuzu, japoński cytrus, który występuje w całej Japonii i jest wykorzystywany w medycynie i gastronomii. Ten bogaty w witaminę C owoc, ma unikalny, mocny, lekko kwaskowy zapach. Kumquat, japońskie drzewko limonki, które dodaje ostrości i goryczy zostało złagodzone esencją z pomarańczy i chłodną japońską miętą. Absolut z werbeny podkreśla świeżość zapachu i nadaje mu metaliczny wymiar. Ta dzika roślina, wykorzystywana w Japonii do zwalczania stresu, jest nieodłącznym środkiem towarzyszącym mieszkańcom miast.

YUZU FOU zaprasza do powrotu w głąb nas samych, do obcowania z ciszą i spokojnym życiem. Luksusowa prostota w japońskim spa, cedrowy ogród na szczycie szklanej wieży. To czczone w Japonii drzewo symbolizuje siłę i determinację, potrzebną do kroczenia własną drogą. Nuty zielonego bambusa towarzyszą chwilom zawieszenia między niebem a ziemią. W symbolice orientalnej drzewo to wyraża charakter i cel. Dla niektórych mistrzów szelest jego liści przynosi moment oświecenia. Zapach wzmocniony jest kwiatowymi nutami neroli i białym piżmem. YUZU FOU jest zapachem ożywczym, zielonym, świeżym i delikatnie gorzkim. Jest naturalny i wyrafinowany.


Skład:
Nuty głowy: gorzka pomarańcza, kumquat
Nuty serca: bambus, mięta, werbena
Nuty bazy: neroli, cedr, białe piżmo


Rodzina zapachowa: zielona


Nos: Marc-Antonio Corticchiato


Data powstania: 2008


 Produkt dobrze działa z...


Jeśli lubisz ten produkt, może polubisz także....

PENHALIGON'S Blenheim Bouquet EDT 100ml
PENHALIGON'S Opus 1870 EDT 100ml
HONORÉ DES PRÉS Nu Green EDT 100ml
CREED Green Irish Tweed EDP 100ml
THE HOUSE OF OUD THoO: The Time EDP 75ml
PUREDISTANCE Aenotus perfumy 60ml