NATURA BISSE Inhibit High Definition Patches 4*5 płatów


Rewolucyjna korekcja zmarszczek w płatach: oczy-usta-czoło

Wysoce efektywna, zaawansowana pielęgnacja, która pomaga redukować widoczność linii mimicznych i zmarszczek, zapewniając natychmiastowe widoczne rezultaty. Każdy z płatków korygujących zmarszczkę zawiera setki mikroskopijnych, samorozpuszczalnych struktur o kształcie igiełek, wysyconych silnymi składnikami przeciwstarzeniowymi: podwójnym kwasem hialuronowym i konotoksyną, które dostarczane są bezpośrednio do skóry, by uzyskać natychmiastowy wzmacniający skórę efekt.

W skład produktu wchodzą cztery pakiety po 5 płatów na odpowiednie partie twarzy.

Sposób użycia: Starannie oczyścić i osuszyć skórę. Chwycić płat maski za brzegi i ostrożnie usunąć folię ochronną, nie dotykając mikrostruktury. Zaaplikować na skórę nie wygładzając płata, a jedynie kilkukrotnie delikatnie dociskając, by przytwierdzić go do skóry. Podobnie nakładać kolejne płaty, umiejscawiając je na problematycznych partiach twarzy: na czole, wokół konturu oczu, w fałdzie nosowo-wargowym.

Pozostawić na minimum 2 godziny, by zapewnić całkowitą penetrację składników aktywnych. Po usunięciu płatów zastosować zwykle aplikowane produkty pielęgnacyjne. W celu osiągnięcia maksymalnych rezultatów, zaaplikować serum przeciwzmarszczkowe INHIBIT HIGH DEFINITION SERUM.Stosowanie: wieczorem


 Produkt dobrze działa z...


Jeśli lubisz ten produkt, może polubisz także....