NATURA BISSE Essential Shock Intense Retinol Fluid 50ml


Ujędrniająca emulsja do twarzy, do cery mieszanej i normalnej

Intensywnie nawilżający i przeciwstarzeniowy, lekki krem zapewnia doskonałe działanie przeciwutleniające, przywraca i odbudowuje elastyczność i jędrność młodej skóry. Silne właściwości wiązania wilgoci zapewniają komfort, podwajając zalety kremu nawilżającego. Retinol (witamina A) zamknięta w kapsułkach w celu zachowania właściwości i ułatwienia wchłaniania, a także aminokwasy kolagenowe i elastynowe odnawiają i poprawiają strukturę skóry, wyraźnie zmniejszając drobne linie i zmarszczki. Skóra staje się gładka, pory mniej widoczne, a koloryt skóry wyrównany. Objawy starzenia zmniejszają się, zaś cera staje się jedwabista i promienna, bardziej odporna i zdolna do walki z efektami czasu. Dzięki długotrwałym efektom działania i lekkiej konsystencji produkt jest idealny dla męskiej skóry.

Sposób użycia: Nałożyć oczyszczoną skórę twarzy, szyi i dekoltu. Wmasować do całkowitego wchłonięcia. Stosować po aplikacji serum.
Produkt zawiera retinol (witaminę A), który może zwiększać wrażliwość skóry na działanie promieniowania słonecznego. Stosować w połączeniu z kremami o wysokim stopniu ochrony. Nie stosować w ciągu 72 godzin po depilacji woskiem i eksfoliacji.Stosowanie: rano, wieczorem


 Produkt dobrze działa z...


Jeśli lubisz ten produkt, może polubisz także....