NATURA BISSE Diamond Instant Glow 12*1,5ml


Ekspresowy zabieg: złuszczanie-lifting-blask

Wyobraź sobie jędrną, elastyczną i świetlistą skórę w zaledwie 10 minut. To błyskawiczny efekt mini-zabiegu Diamond Instant Glow, stworzonego przez Natura Bissé dla osób, którym brakuje czasu na wizytę w gabinecie kosmetycznym. Preparaty zawarte w trzech ampułkach pilingują, rozświetlają i liftingują skórę twarzy w ciągu kilku minut dowolnym miejscu: w domowym zaciszu, w hotelu czy w czasie wakacyjnego wyjazdu. Oznaki zmęczenia i drobne linie znikają, a skóra lśni młodzieńczym blaskiem.

Korzyści:
• Złuszcza, zapewnia świetlistość i napięcie
• Minimalizuje zmarszczki i oznaki zmęczenia
• Natychmiastowy efekt liftingu i ujędrnienia

Produkt wystarczy na cztery zabiegi.


Sposób użycia:

Etap I – PEEL
Otwórz ampułkę nr 1 a jej zawartość nałóż na oczyszczoną, stonizowaną i osuszoną skórę. Pozostaw na 8 minut a następnie zmyj produkt ze skóry letnią wodą. Aplikuj kolejno na czoło, nos, wokół ust, policzki, szyję i dekolt.
Uwaga! Unikać wszelkiego kontaktu z oczami i błonami śluzowymi. W przypadku kontaktu z nimi natychmiast przepłukać je wodą. W niektórych przypadkach, w czasie stosowania ampułki, może wystąpić delikatne podrażnienie lub zaczerwienienie skóry. W przypadku utrzymywania się tego stanu należy zmyć produkt zimą wodą. Rekomendujemy wykonanie testu wrażliwości przed zastosowaniem produktu nakładając jego kroplę na skórę za uchem.
Nie stosować ampułki PEEL - nr 1 w przypadku używania kwasu retinowego oraz innych produktów zawierających kwasy lub w przypadku podrażnienia skóry czy jej wysokiej wrażliwości.

Etap II – RADIANCE
Po zmyciu etapu I, otwórz ampułkę nr 2 i nałóż jej zawartość na twarz, szyję i dekolt, wmasowując ją do całkowitego wchłonięcia. Pozwól na działanie produktu przez 1 minutę. NIE ZMYWAJ PRODUKTU ZE SKÓRY.

Etap III – LIFT
Otwórz ampułkę nr 3 i nałóż jej zawartość głaszczącymi ruchami liftingującymi na twarz, szyję i dekolt. Wzmocnij wchłanianie produktu delikatnie oklepując skórę. Pozwól na działanie produktu przez 1 minutę. NIE ZMYWAJ PRODUKTU ZE SKÓRY. Nałóż preparaty ochrony przeciwsłonecznej oraz wykonaj makijaż.


UWAGA! Produkt zawiera alfahydroksykwasy (AHA), które mogą zwiększać wrażliwość skóry na działanie słońca, a w szczególności możliwość oparzenia słonecznego. W okresie stosowania produktu oraz przez tydzień po zakończeniu jego stosowania należy pamiętać o nakładaniu ochrony przeciwsłonecznej, nosić ubrania chroniące przed słońcem i ograniczyć ekspozycję na słońce.Stosowanie: wieczorem


 Produkt dobrze działa z...


Jeśli lubisz ten produkt, może polubisz także....