MENARD Pomadka One Touch C Lip Treatment


Natychmiast wygładza popękane i spierzchnięte usta. Zawiera lukrecjan, który ma silne właściwości przeciwzapalne, pochodne witaminy E oraz amid kwasu nikotynowego (znany zazwyczaj jako witamina PP, witamina B3 lub niacyna), które stymulują mikrocyrkulację i odnowę komórek.

Delikatna formuła preparatu szybko nawilża usta oraz chroni je przed ponownym wysuszaniem i pękaniem. Zawiera botaniczny skwalen, który ma doskonałe właściwości zmiękczające.

Nawilża usta i zatrzymuje wilgoć, dając długotrwały efekt i komfort. Zawiera olej z pestek winogron, który znakomicie nawilża i wygładza skórę, optycznie powiększając usta.

Niezwykle łatwa w użyciu, dzięki nowoczesnej formie opakowania.

Nie zawiera substancji zapachowych ani barwników. Szczególnie polecana dla osób, które mają tendencję do wysuszania, piechrznięcia i pękania ust i potrzebują łatwej w użyciu i skutecznej pielęgnacji.

Pomadkę ochronną należy aplikować każdorazowo przed wyjściem na zewnątrz, szczególnie, gdy jest bardzo zimno. Można ponawiać aplikację wielokrotnie w ciągu dnia jeśli istnieje taka potrzeba.

Pojemność: 3.2 g/ 0.11 oz


Skład:
zawiera mentol


:


 Produkt dobrze działa z...


Jeśli lubisz ten produkt, może polubisz także....