MENARD Fairlucent Esencja antypigmentacyjna 100ml


Fairlucent to linia produktów pielęgnacyjnych MENARD dla osób, których dotyczy problem pigmentacji skóry, a także dla wszystkich, których skóra jest wrażliwa na działanie promieni słonecznych i skłonna do podrażnień. Produkty Fairlucent zawierają wysokiej jakości pochodną witaminy C i ekstrakt z drożdży Shirakami, które rozjaśniają skórę i łagodzą podrażnienia.

Esencja antypigmentacyjna aktywnie przeciwdziałająca powstawaniu zmian pigmentacyjnych skóry. Rozjaśnia przebarwienia, rozświetla, ujednolica koloryt skóry. Reguluje procesy powstawania pigmentu w skórze, eliminuje nadmiar melaniny oraz stabilizuje pracę melanocytów. Eliminuje przyczynę powstawania przebarwień: dysfukcje komórek odpowiedzialnych za tworzenie barwnika w skórze.

Dzięki nowej technologii transportu składników aktywnych - nanocząteczkom umożliwiającym przenikanie do głębokich struktur naskórka - esencja zapewnia wysoką efektywność działania antypigmentacyjnego.

Sposób użycia:
Zaaplikuj esencję rano i wieczorem na stonizowaną skórę, nakładając odpowiednią ilość (1,5-2ml) na płatek kosmetyczny, a następnie delikatnie oklepuj nim twarz aż do całkowitego wchłonięcia produktu. W miejscach szczególnie przebarwionych, esencję można stosować w formie kompresu, pozostawiając nasączony esencją płatek w miejscu przebarwienia na 2-3 minuty. W trakcie aplikacji może być odczuwalne mrowienie lub delikatny dyskomfort, który znika po wchłonięciu esencji.


Skład:
Ekstrakt z wodorostów Alaria:
- umożliwia transformację melanoblastów w melanocyty produkujące prawidłową ilość pigmentu
- zapobiega degeneracji komórek i nadprodukcji barwnika

APM (ustabilizowana pochodna witaminy C):
- zapobiega powstawaniu piegów i przebarwień
- rozświetla i ujednolica koloryt skóry
- reguluje wytwarzanie melaniny
- hamuje namnażanie się komórek produkujących pigment
- redukuje ilość produkowanego pigmentu
- hamuje rozprzestrzenianie się pigmentu w skórze
- utlenia barwnik w skórze

Ekstrakt z drożdży Shirakami o silnym działaniu antypigmentacyjnym:
- skutecznie blokuje enzymy prowokujące melanocyty do produkcji pigmentu
- redukuje produkcję melaniny
- usuwa nadmiar pigmentu ze skóry


Stosowanie: rano, wieczorem


 Produkt dobrze działa z...


Jeśli lubisz ten produkt, może polubisz także....