MENARD Embellir Toner 200ml


Linia EMBELLIR to globalnie działająca linia naprawcza stworzona, by niwelować efekt starzenia się skóry i wspierać jej naturalne mechanizmy funkcjonowania. Głównym zadaniem Embellir jest naprawa powstałych uszkodzeń oraz przywrócenie komórkom prawidłowego i optymalnego funkcjonowania. Niezwykle zaawansowana pielęgnacja wykorzystuje technologię bazującą na 7 odkryciach naukowych uhonorowanych nagrodą Nobla. Każdy z produktów zapewnia absolutną precyzję i skuteczność działania dzięki składnikom: ekstraktom z czarnych i czerwonych Reishi SX oraz sensoryczną przyjemność dzięki wyjątkowo komfortowym konsystencjom i szlachetnemu, stymulującemu nasze samopoczucie zapachowi.


EMBELLIR toner - Łagodzący tonik do twarzy

Bezalkoholowy tonik niezbędny w codziennej pielęgnacji skóry w niezwykle delikatny sposób przywraca jej równowagę, dbając o komfort i piękno. Wspomaga utrzymanie właściwego pH skóry, intensywnie nawilża i przygotowuje ją do przyjęcia składników aktywnych pozostałych produktów pielęgnacyjnych. Komfortowa formuła na bazie ekstraktu z czarnych i czerwonych grzybów Reishi SX zapewnia dobroczynne działanie regenerujące i wspomagające odnowę skóry, koi i odświeża dbając o jej piękny, promienny i młody wygląd.

Stosowanie: Stosuj rano i wieczorem po oczyszczeniu skóry. W zagłębienie dłoni nanieś 1-2 krople toniku, złącz dłonie umożliwiając równomierne jego rozprowadzenie na obydwu dłoniach a następnie wykonaj ruchy dociskające dłonie do skóry twarzy, szyi i dekoltu. Kontynuuj pielęgnację.Stosowanie: rano, wieczorem


 Produkt dobrze działa z...


Jeśli lubisz ten produkt, może polubisz także....