MEMO Marfa EDP 75ml


Po kolekcjach Les Echappées (Podróże/Ucieczki), Cuirs Nomades (Skóry Nomadów) and Graines Voyageuses (Podróżujące Nasiona), Memo prezentuje nową kolekcję: Art Land (Artystyczny Ląd).

Tym razem punktem wyjścia jest nie samo piękno czy tajemniczość podróży lub egzotyczny składnik z dalekich krain, ale artystyczna aura, związana z ziemią i naturą. Świat Memo ciągle się rozwija, pytaniem pozostaje tylko kolejne miejsce podróży oraz obietnice, które przyniesie i magię, którą w obie skrywa... Cel kolekcji Art Land jest bardziej wizualny i artystyczny: nie tylko podąża śladami człowieka-podróżnika, nie tylko kontempluje naturalną równowagę i perfekcję natury, ale przede wszystkim zwraca uwagę na sposób, w jaki człowiek kształtuje i zmienia swoje otoczenie przez sztukę. Natura jest modelką i muzą, gliną z której powstają rzeźby, sposobem wyrażenia siebie przez artystę. Kolekcja Art Land to hołd dla tych miejsc, które zostały na nowo odkryte i stworzone przez zdolność człowieka do tworzenia.


Marfa
Oko tuberozy

Zwracasz oczy ku niebu, zapominając o pustyni. Tuberoza jest twoją gwiazdą i przewodnikiem.
Nocne niebo jest tajemnicze i milczące, nieskończone, choć ukryte za gwiezdną dekoracją. Pustynne kaktusy nadają krajobrazowi filmowego charakteru, jak w starych westernach. Kiedy ciemność nieba rozjaśnia Mleczna Droga, wstajesz i podążasz jej drzewnym, cedrowo-sandałowym szlakiem. Monolityczne cienie przybywają by cię pozdrowić, przeplatając się z fantastycznym światem wyrzeźbionych na tle nocnego nieba skalistych wierzchołków. Nagle już wiesz, jak zatrzymać wiatr, jak połączyć piżmo z ostrymi światłami neonów, strzepnąć kurz z kwiatów pomarańczy. Nie ma znaczenia, że otacza cię gorąco, jesteś pijany błękitem i napędzany wspomnieniami. Kierowany ostatnimi promieniami blasku ylang-ylang, bierzesz za rękę wanilię. Twoje życie jest jak książka z bajkami, a Marfa to twój teatr, twój wiersz, twoje dzieło.

Zapraszamy do przeczytania recenzji na naszym blogu:
Marfa: pierwszy zapach nowej kolekcji marki Memo


Skład:
Nuty głowy: mandarynka, absolut kwiatu pomarańczy
Nuty serca: akord agawy, absolut tuberozy, ylang-ylang
Nuty bazy: cedr, sandałowiec, nasiona wanilii, białe piżmo


Rodzina zapachowa: kwiatowo-drzewna


Nos: Aliénor Massenet


Data powstania: 2016


 Produkt dobrze działa z...


Jeśli lubisz ten produkt, może polubisz także....

HOUBIGANT Orangers en Fleurs EDP 100ml