MEMO Argentina EDP 75ml


Słońce śmieje się radośnie. Ciepły oud otula zachłannie. Tango, namiętny i wciąż dziki taniec, symbol różnych kultur, lecz wspólnych tradycji, wyraża niepohamowaną radość życia. Zaskoczenie, jak szczypta ambrette połączona z różą. Tancerze płyną, śmiało, namiętnie. Ona ma we włosach różę, obcasy jego butów kreślą dla niej na parkiecie koronę. Jaśmin i magnolia szepczą w bliskości ich ciał, gdzieś między ramionami a talią. Balsamiczne serce podąża za rytmem dwojga serc. Nuty i akordy wirują w tańcu, światła sceny nie pozostawiają miejsca wątpliwościom. Olfaktoryczna choreografia, jednocześnie delikatna i odważna, zachwyca. Parkiet rozbrzmiewa krokami tancerzy, niebo wypełnia śpiew ptaków, a w powietrzu unosi się otulająca i zmysłowa woń perfum.

Namiętna Argentina to zaproszenie do tanga. Wirujące, krwistoczerwone płatki róż splatają się w tańcu z bielą jaśminu i obezwładniającym, balsamicznym ciepłem oudu. Argentina: symbol gorącej miłości!

Po więcej informacji zapraszamy na nasz blog:
Quality i Memo zapraszają do tanga!


Skład:
różowy pieprz, ambrette (absolut), esencja i absolut róży tureckiej, jaśmin sambac (absolut), jaśmin egipski (absolut), magnolia, oud (żywica agarowa), cypriol, żywica benzoesowa


Rodzina zapachowa: kwiatowo-orientalna


Nos: Sophie Labbé


Data powstania: 2021


 Produkt dobrze działa z...


Jeśli lubisz ten produkt, może polubisz także....