MARIA L Yours Deeply świeca do masażu 100ml


Miłosna opowieść MariaL mówi o tym wszystkim, co dotyka naszych dusz, próbując przedstawić i zmaterializować ogrom emocji: to jak się czujemy i jak te emocje oddziałują na naszą skórę. Kontynuując linię perfum MariaL, przedstawiamy trzy delikatnie perfumowane świece do masażu, niosące te same opowieści i wspomnienia, stające się dosłownie fizycznym przeżyciem.
W 100% naturalne, zawierają tylko masła roślinne i olejki, często wykorzystywane w zabiegach na ciało w gabinetach SPA. Kiedy świeca się rozgrzewa, masła roślinne roztapiają się – ogrzewając do temperatury 40 stopni C – a ich dotyk jest ciepły i pobudzający. Masaż działa uspokajająco i kojąco, zostawiając na skórze ślad zapachu MariaL.

Świece i zapachy zostały zainspirowane przez trzy „typowe” tematy miłosne, których jak sądzę wszyscy doświadczymy na pewnym etapie naszego życia. Kompozycje zapachowe stworzone zostały we współpracy z perfumiarzem Alessandro Gualtierim. Opakowanie z biskwitowej porcelany zawiera 100 ml świecy, która starcza na ok. dwa pełne masaże.

Deeply MariaL: uczucie bolesnej, głębokiej miłości. Kontrastujące uczucia, takie jak ból i przyjemność, wiara i strach, słodycz i gorycz, miękkość i skrajna samotność. Miłość podobna do doświadczenia religijnego, pełna poświęcenia i cierpienia. Może to miłość nieodwzajemniona. W skład świecy wchodzi w 100% naturalne masło shea, a także masło migdałowe. Roztapiające się po zapaleniu świecy olejki roślinne ożywią ciało i duszę. Pozostawią na skórze delikatny, świetlisty blask.

Produkt dostępny jest do wyczerpania zapasów.:


 Produkt dobrze działa z...


Jeśli lubisz ten produkt, może polubisz także....