LES PARFUMS DE ROSINE Le Muguet de Rosine EDP 50ml


1 maja Francuzi obdarowują się konwaliami wierząc, że te urocze wiosenne kwiaty zapewnią im szczęście przez cały rok. Połączone w pachnące bukiety, same lub z kilkoma różami, sprzedawane są na ulicznych targach.

Drobne i białe, pięknie pachnące konwaliowe dzwoneczki kryją się zwykle pod liśćmi w zacienionych ogrodach i lasach. Le Muguet de Rosine odtwarza zapach konwalii, rosnących w ukryciu między różanymi krzewami i rododendronami, w ogrodach Martimont. Kompozycję stworzył młody, lecz już doświadczony perfumiarz Nicolas Bonneville. Zainspirowany słodkim aromatem konwalii, skomponował zapach bardzo świeży i zaskakujący.

Akord konwalii tworzy się z mieszanki nut róży i jaśminu. Nicolas wykorzystał szlachetny zapach róży tureckiej i najpiękniejszy, egipski jaśmin, soczystą gruszką dodając kompozycji energii i radości. Apetyczny koktajl spaja nuta białych piżm, tworząc naturalny i subtelny zapach.

Le Muguet de Rosine jest zapachem limitowanym. Flakon o pojemności 50ml kryje się w wytwornym owalnym pudełeczku, ozdobionym kokardą w kolorze intensywnej zieleni konwaliowych liści.

Zapraszamy do przeczytania recenzji na naszym blogu:
Przepiękna konwalia Le Muguet de Rosine


Skład:
Nuty głowy: esencja bergamotki, gruszka
Nuty serca: konwalia, absolut róży tureckiej, absolut jaśminu egipskiej
Nuty bazy: białe piżmo


Rodzina zapachowa: kwiatowa


Nos: Nicolas Bonneville


Data powstania: 2015


 Produkt dobrze działa z...


Jeśli lubisz ten produkt, może polubisz także....

CLIVE CHRISTIAN VIII Magnolia perfumy 50ml
ROJA PARFUMS Elixir pour femme EDP 100ml
XERJOFF V Accento Overdose EDP 100ml
ROJA PARFUMS 51 pour Femme Essence de Parfum 100ml