KOH Sensational Silk Experience - krem 50ml


Ten niezrównany nawilżający krem na dzień jest kluczem do sekretu jedwabiście miękkiej skóry. W Japonii, orchidea jest symbolem perfekcji i wiecznej młodości. Zmiękczający skórę ekstrakt ze storczyka męskiego (Orchis mascula) jest błyskawicznie absorbowany przez skórę rąk. Ta naturalna fuzja jest rezultatem indeksu refrakcyjności emulsji, który dokładnie określa skórę człowieka. Dodatkowo, jasnoróżowy żel zawiera SPF 10, który chroni skórę przed słońcem. Wraz z ceramidami zawartymi w formule, zapewnia, że skóra rąk zachowuje żywotność i energię młodości. Rezultatem jest niewiarygodnie miękka skóra rąk, optymalnie chroniona przed procesami starzenia.

Aby zachować piękno młodości twoich rąk, ważne jest, aby skóra otrzymywała odpowiednią ilość naturalnych lipidów. Liczne czynniki – postępujący wiek, stres i wpływ środowiska – niszczą te lipidy i powodują ich spadek w skórze. W rezultacie, naskórek staje się cieńszy a skóra wysusza się i widocznie starzeje. Dzięki ceramidom zawartym w formule kremu Sensational Silk Experience możliwe jest spowolnienie utleniania hydrofobowych molekuł – znane jako peroksydacja lipidów. Dodatkowo ten aktywny składnik zachęca skórę do samo wytwarzania nowych naturalnych lipidów.

Rozwiązanie dla ciemnych plamek i szarej cery
Bogate w ceramidy komponenty zawarte w żelu pomagają także w budowie naskórka. Stanowi on barierę i chroni skórę przed niebezpiecznymi toksynami, alergenami i mikroorganizmami. W połączeniu z SPF 10 ta ochrona zapobiega utracie przez skórę zdrowego blasku i rozwojowi ciemnych plamek.

Rozwiązanie dla suchej skóry
Ta wyjątkowa nawilżająca formuła ma zdolność regulowania równowagi nawilżenia w skórze. Efekt nawilżenia jest widoczny. Testy wykazały, że produkt Sensational Silk Experience jest w stanie zatrzymywać nawilżenie w skórze przez dłuższy okres czasu – nawet przez 24 godziny od nałożenia.

Rozwiązanie dla zmarszczek i luźnej skóry
Sensational Silk Experience zmiękcza zmarszczki i powierzchniowe linie, poprawiając odporność i elastyczność skóry. Dodatkową korzyść stanowią ceramidy odpowiedzialne za wzmocnienie skóry rąk. Ceramidy są pomocne w utrzymaniu kolagenu w skórze. Jako proteina naturalnie występująca w naskórku, kolagen jest głównym czynnikiem zapewniającym jędrność i wytrzymałość skóry.

Sposób użycia:
Nakładaj krem KOH Sensational Silk Experience na czyste suche ręce każdego dnia tak często jak potrzeba. Zawsze odżywiaj nim dłonie po tym, jak miały one kontakt z wodą. Krem jest błyskawicznie absorbowany przez skórę

Rezultat
Wyjątkowo miękkie dłonie z optymalną ochroną przeciwko procesom starzenia się skóry.

Przed zakupem prosimy o telefoniczne potwierdzenie dostępności produktu w naszym butiku internetowym pod numerem telefonu 500 000 225. Została ostatnia sztuka!:


 Produkt dobrze działa z...


Jeśli lubisz ten produkt, może polubisz także....