KILIAN Intoxicated EDP Wkład 50ml


Żadna kawa nie smakuje tak dobrze, jak pachnie, ale ten wysublimowany zapach uwodzi i plącze zmysły. Każdy uzależniony pragnie substancji osładzającej surową i okrutną rzeczywistość i zwiększającej przyjemności życia. INTOXICATED to zdecydowanie to ostatnie...

Kilian Hennessy i Calice Becker wyczarowali z parującej, drobnej filiżanki bogaty i gęsty aromat tureckiej kawy, doprawionej zielonym kardamonem, który w podwójnej mocy olejku i absolutu podkreśla bogate serce zapachu. Wokół tego akordu rozkwita ciepły, przyprawowy aromat uzależniającej gałki muszkatołowej i cynamonowego pudru. Bazę dosładza palony, karmelizowany cukier.

Kawa tak mocna i gęsta, że aż łyżeczka w niej staje. Zapach tak zmysłowy, jak pobudzający. Kawa, która jednocześnie pobudza, jest afrodyzjakiem i - lekiem na sen.


Addictive State of Mind:
Zapachowa zależność, narkotyczna esencja, próba ucieczki, pragnienie. Obezwładniające pożądanie, pobudzone i spełnione przez nową kolekcję zapachów by Kilian - pozostawiających w oszołomieniu i zdumieniu.

Obsesyjne i luksusowe uczucie głodu, które przenosi do własnego, tajemnego świata snów i fantazji; sztuczny raj pełen spotęgowanych doznań, jaskrawych barw i niepohamowanego piękna.

Niebezpieczne myśli, urzekające zapachy, wyszukane składniki i olejki... Perfumy, które wzniecą ogień w twojej krwi i rozpalą fantazje w twojej głowie. Intymne, egzotyczne, spektakularne: perfumy, które cię zadziwią.


Skład:
Nuty głowy: kardamon
Nuty serca: gałka muszkatołowa, cynamon
Nuty bazy: karmelizowany cukier


Rodzina zapachowa: orientalno-drzewna


Nos: Calice Becker


Data powstania: 2014


 Produkt dobrze działa z...


Jeśli lubisz ten produkt, może polubisz także....