KILIAN Intoxicated EDP Travel Set 4x7,5ml


Uzależnieni od Intoxicated wreszcie będą mogli zabrać go wszędzie ze sobą! Bestseller marki by Kilian jest już dostępny w formie zestawu podróżnego ze srebrnym, magnetycznym atomizerem.

W skład zestawu wchodzą cztery fiolki o pojemności 7,5 ml każda (łącznie 30 ml), atomizer oraz magnetycznie zamykane, srebrne etui na fiolki z wygrawerowanym wzorem tarczy Achillesa.

Intoxicated. Żadna kawa nie smakuje tak dobrze, jak pachnie, ale ten wysublimowany zapach uwodzi i plącze zmysły. Każdy uzależniony pragnie substancji osładzającej surową i okrutną rzeczywistość i zwiększającej przyjemności życia. Intoxicated to zdecydowanie to ostatnie...

Kilian Hennessy i Calice Becker wyczarowali z parującej, drobnej filiżanki bogaty i gęsty aromat tureckiej kawy, doprawionej zielonym kardamonem, który w podwójnej mocy olejku i absolutu podkreśla bogate serce zapachu. Wokół tego akordu rozkwita ciepły, przyprawowy aromat uzależniającej gałki muszkatołowej i cynamonowego pudru. Bazę dosładza palony, karmelizowany cukier.

Kawa tak mocna i gęsta, że aż łyżeczka w niej staje. Zapach tak zmysłowy, jak pobudzający. Kawa, która jednocześnie pobudza, jest afrodyzjakiem i - lekiem na sen.

Przed zakupem prosimy o telefoniczne potwierdzenie dostępności produktu w naszej perfumerii w DM Klif pod numerem telefonu 504 672 851. Została ostatnia sztuka!


Skład:
Nuty głowy: kardamon
Nuty serca: gałka muszkatołowa, cynamon
Nuty bazy: karmelizowany cukier


Rodzina zapachowa: orientalno-drzewna


Nos: Calice Becker


Data powstania: 2014


 Produkt dobrze działa z...


Jeśli lubisz ten produkt, może polubisz także....