HOUBIGANT Quelques Fleurs Royale EDP 50ml


Inspiracją dla zapachu był Quelques Fleurs L’Original. Nazwa miała nawiązywać do tradycji marki, która zdobyła sławę na europejskich dworach królewskich. Quelques Fleurs Royale jest również wielokwiatowym bukietem, ale został wzbogacony o oryginalne wibrujące esencje. Houbigant wykorzystał do niego drogocenne drzewa, egzotyczne kwiaty i cytrusowe owoce, dzięki czemu powstał ekskluzywny i bogaty zapach. Dzieło to potwierdziło pozycję Houbigant w światowym perfumiarstwie.

Esencja
Royale jest czarodziejskim eliksirem. Zapach ujawnia świeże, wibrujące nuty czarnej porzeczki, sycylijskiej bergamotki i grejpfruta. Następnie urzeka kwiatowym akordem egipskiego jaśminu, marokańskiej róży i indyjskiej tuberozy, ogrzanych nutami miodu. Dzięki drogocennej ambrze, drzewu sandałowemu z Indii, irysowi z Florencji i białemu piżmu zapach jest trwały i wyjątkowo zmysłowy.

Flakon
Quelques Fleurs Royale zachowuje kształt i charakter flakonu Quelques Fleurs z jego rzeźbieniami i pięknym francuskim hartowanym szkłem. Opakowanie zostało stworzone z najlepszej jakości złotego papieru, z unikalną fioletową obwódką i złotym emblematem Quelques Fleurs Royale. Każdy detal oddaje luksusowy charakter perfum.Rodzina zapachowa: kwiatowa


Data powstania: 2004


 Produkt dobrze działa z...


Jeśli lubisz ten produkt, może polubisz także....