FRANCIS KURKDJIAN Amyris Femme EDP wkład 3x11ml


W 2013 roku Francis Kurkdjian trzykrotnie odbył podróż dookoła świata, przenosząc się z kontynentu na kontynent i pokonując łącznie ponad 40 tysięcy kilometrów. Oczekiwanie na loty, podróż, zmieniające się strefy czasowe – poczucie, że powinien być dzień, mimo że jest środek nocy i na odwrót... To wszystko sprawiło, że zaczął myśleć o wygodnych, a jednocześnie przykuwających uwagę podróżnych drobiazgach. Efektem tych wydarzeń jest elegancki, trwały atomizer na wymienne wkłady, towarzysz podróżnika na każdą porę roku i cel podróży.

Etui podróżne Globe Trotter – złote lub cynkowe – oraz komplet refili (3x11ml) sprzedawane są oddzielnie.


Damski Amyris przywołuje ciepły zachód słońca. Kolory nieba przybierają intensywny żółto-pomarańczowy kolor. Najważniejsze nuty – amyris i irys pochodzą z Jamajki i Florencji. Amyris to nazwa niewielkiego drzewa. Pochodzi od greckiego amyron, co oznacza "intensywnie pachnące". Jego żywica emanuje świetlistym, pomarańczowo-żółtym zapachem, lekko pudrowym i ziarnistym.

Zapach florenckiego irysa pochodzi z kłącza gatunku Iris pallida. To rzadki surowiec, który w perfumiarstwie oferuje nieskończone możliwości. Jedna kropelka wystarczy, aby zdziałać cuda. Florencki irys wchodzi w interakcję z żywicą amyris, tworząc charyzmatyczną mieszankę.


Skład:
Nuty: kwiat cytrynowca, kalifornijska pomarańcza, amyris z Jamajki, florencki irys, wetiwer z Haiti, ambra i piżmo.


Rodzina zapachowa: drzewna


Nos: Francis Kurkdjian


 Produkt dobrze działa z...


Jeśli lubisz ten produkt, może polubisz także....