FRAME M5+D3 Mediterranean Essential Oils + Nano Diffuser


Roślinne olejki eteryczne 2*30ml + nanodyfuzor

Olejki eteryczne to złożona kompozycja najcenniejszych związków roślinnych występujących w płatkach kwiatów, skórkach owoców, żywicy i korze drzew oraz korzeniach aromatycznych ziół i roślin. Olejki esencjonalne w swojej czystej formie mogą podrażniać skórę. Z tego powodu FRAME® przekształca je w gotowe do użycia produkty o strukturze mikrocząsteczek, gwarantując najwyższy poziom delikatności. Rekomendujemy stosowanie olejków z linii M z D3 Nanodyfuzorem.

M5.1 MEDITERRANEAN THYME ESSENTIAL OIL – Olejek tymiankowy
Zapewnia natychmiastowe odświeżenie i nawilżenie skóry. Kompozycja roślinnych molekuł zawartych w tymiankowym olejku eterycznym działa antywirusowo i antybakteryjnie. Tymianek ceniony jest za właściwości oczyszczające skórę i przywracające równowagę w produkcji sebum. Jego ostry, cierpki aromat stymuluje centralny system nerwowy, poprawiając nastrój i łagodząc niepokój.

M5.2 MEDITERRANEAN BASIL ESSENTIAL OIL - Olejek bazyliowy
Chroni skórę otulając ją delikatnym zapachem. Zawarty w olejku koktajl roślinnych molekuł oczyszcza, działa energizująco i pomaga przywrócić równowagę, zmniejszając napięcie.

UWAGA! Olejki eteryczne zawierają alergeny, dlatego należy sprawdzić wrażliwość na produkt, aplikując kilka kropli na mały fragment skóry i po kilku minutach sprawdzić, czy pojawi się reakcja niepożądana. W przypadku niewłaściwego zastosowania produktu lub reakcji niepożądanej, przemyć skórę obficie wodą, a w razie konieczności skontaktować się z lekarzem.

Sposób użycia: Naładować nanodyfuzor około 2 godziny przed zastosowaniem przy pomocy dołączonego przewodu zasilającego. Na tylnej ściance urządzenia zaświeci się czerwona lampka, wskazująca aktualny stan ładowania urządzenia. Gdy po naładowaniu urządzenia lampka zgaśnie, otworzyć tylną nakładkę, zdjąć gumową zatyczkę zbiorniczka, napełnić go do połowy wodą i wybrać odpowiedni olejek – kilka kropli. Zbiornik na olejek zaopatrzony jest w poręczny kroplomierz ułatwiający napełnianie. Upewnić się, czy zbiorniczek został zamknięty prawidłowo i nałożyć tylną nakładkę. Ustawić urządzenie ok. 15 cm od twarzy i dekoltu, zamknąć oczy i odprężyć mięśnie twarzy. Przesunięcie w dół przedniej nakładki spowoduje automatyczne rozpylanie mikrocząsteczek olejku eterycznego przez 50 sekund. Niebieskie światło led pokazuje, że urządzenie jest włączone i pracuje. Cykl rozpylania mgiełki można powtórzyć 2-3 razy zachowując ostrożność i nie wdychając produktu. Po ostatnim użyciu odczekać kilka minut, by skóra wchłonęła olejek, który staje się idealną bazą do aplikacji kremów, serum lub wykonania makijażu. Urządzenie wyłącza się każdorazowo po 50 sekundach stosowania. Migające światło niebieskie oznacza, że wymaga ponownego ładowania.

UWAGA! Urządzenie nie jest wodoodporne. Zachować ostrożność w trakcie napełniania zbiorniczka, by woda lub olejek nie dostały się do wnętrza urządzenia. Czyścić miękką ściereczką bez użycia środków chemicznych i alkoholu. Raz w tygodniu przetrzeć dyszę płatkiem kosmetycznym. Demontowanie urządzenia może prowadzić do jego uszkodzenia. Opróżnić zbiorniczek, jeśli urządzenie nie będzie używane przez dłuższy okres czasu. Nie używać w przypadku skóry nadwrażliwej, alergii na olejki eteryczne lub problemów skórnych. Zaprzestać używania urządzenia w przypadku pojawienia się dyskomfortu lub problemów skórnych. Produkt nie służy celom diagnostycznym, leczniczym ani prewencyjnym i powinien być stosowany przez osoby dorosłe. W okresie ciąży lub karmienia piersią stosować urządzenie po uprzedniej konsultacji z lekarzem. Frame Cosmetics nie ponosi odpowiedzialności za nieprawidłowe użytkowanie urządzenia.:


 Produkt dobrze działa z...


Jeśli lubisz ten produkt, może polubisz także....