FRAME D6 Thermos Bottle + H1/H2/H3 Infusions


Przenośna szklana termobutelka z zaparzaczem + napary ziołowe 3*10 kapsułek

Odżywianie skóry od wewnątrz odgrywa ogromną rolę w tym, jak wygląda ona na zewnątrz. Dlatego marka FRAME® stworzyła kolekcję kapsułowanych ziołowych naparów oraz przeznaczoną do ich łatwego przygotowania przenośną szklaną termobutelkę z zaparzaczem. Kolekcja napojów przeznaczonych do spożywania w ciągu całego dnia składa się z 3 zestawów naparów ziołowych: H1 detoksykującego, H2 antyoksydacyjnego o działaniu pro-aging oraz H3 relaksującego. Każdy zestaw zawiera ekstrakty i napary z ziół wyselekcjonowanych pod kątem specyficznych właściwości i pochodzących wyłącznie z rejonu Morza Śródziemnego.

Sposób użycia: Otworzyć kapsułkę naparu pociągając za folię. Otworzyć szklany termos, dodać zawartość kapsułki do zaparzacza, zamknąć. Delikatnie umieścić zaparzacz w butelce. Ostrożnie wypełnić butelkę gorącą wodą do całkowitego zanurzenia zaparzacza. Zamknąć butelkę. W trakcie przygotowania naparu upewnić się, że butelka jest szczelnie zamknięta. Para uwięziona w butelce ma kluczowe znaczenie dla uwalniania cennych składników i lotnych olejków zawartych w ziołach. Zaparzać napar do momentu osiągnięcia przez niego temperatury pokojowej lub rekomendowanego czasu. Kiedy napar jest gotowy, można usunąć zaparzacz. Napar można przechowywać w lodówce do 48 godzin.


H1 Napar ziołowy: detoksykacja
10 kapsułek
Połączenie ekstraktów z łopianu, mniszka i karczocha o właściwościach oczyszczających i detoksykujących.

H2 Napar ziołowy: antyoksydacja i działanie pro-aging
10 kapsułek
Połączenie ekstraktów GOJIRED® z jagód goji, SOLANRED® z Solanum aethiopicum oraz ekstraktu z dzikiej róży o właściwościach antyoksydacyjnych oraz zapobiegających i przeciwdziałających uszkodzeniom spowodowanym stresem oksydacyjnym.

H3 Napar ziołowy: relaks
10 kapsułek
Połączenie ekstraktów z rumianku, melisy i lawendy o właściwościach kojących i odprężających.
Sposób użycia: Otworzyć kapsułkę pociągając za folię. Otworzyć szklany termos, dodać zawartość kapsułki do zaparzacza, zamknąć. Delikatnie umieścić zaparzacz w butelce. Dalej postępować zgodnie z instrukcją na D6 Przenośnej termobutelce z zaparzaczem.:


 Produkt dobrze działa z...


Jeśli lubisz ten produkt, może polubisz także....