FRAME D5 Smart Bottle + N3, S3, Ω3DE Skincare Supplements


Butelka Smart do uwodorniania wody + suplementy N3, S3, Ω3DE

Szklana butelka o pojemności 450 ml zaprojektowana do przekształcania wody pitnej w wodę bogatą w wodór. Woda uwodorniona pomaga w lepszym wchłanianiu składników odżywczych i suplementów oraz skutecznym usuwaniu zanieczyszczeń z organizmu, a także poprawia poziom nawodnienia nawet sześciokrotnie lepiej niż zwykła woda. Wodór w formie molekularnej przenika przez barierę krew-mózg oraz przez błony komórkowe, docierając bezpośrednio do komórek, tkanek i organów całego ciała. Jako silny przeciwutleniacz, naprawia komórki uszkodzone przez wolne rodniki oraz chroni komórki i tkanki przed uszkodzeniem oksydacyjnym. Działa przeciwzapalnie i przeciwalergicznie oraz spowalnia procesy starzenia.

Sposób użycia: Przed pierwszym użyciem ładować urządzenie przez ok. godzinę używając przewodu USB. Urządzenie może być zasilane przez zasilacz, komputer lub mobilny zasilacz. Po naładowaniu napełnić butelkę wodą. Nacisnąć “>” . Pojawi się błękitne światło i rozpocznie się proces elektrolizy. Odczekać 5 minut. Woda jest gotowa do picia. Proces można przyspieszyć naciskając “>>”, co rozpocznie szybką elektrolizę. Urządzenie zatrzyma proces, gdy woda będzie gotowa. Proces rozpoczyna się ponownie przy każdym poruszeniu butelką.

UWAGA! Woda wysoko zmineralizowana i gazowana nie może być elektrolizowana przez urządzenie.


S3 - Suplement: zintegrowane wsparcie funkcjonowania organizmu
30 tabletek
Kompozycja witamin i minerałów. Witaminy A, B6, B12, C i D odpowiadają za prawidłowe funkcjonowania układu odpornościowego, zaś witaminy B1, B2, B3, B5 i B8 oraz żelazo i wapń dbają o właściwy metabolizm.

Sposób użycia: Przyjmować jedną tabletkę dziennie, najlepiej przed posiłkiem, popijając dużą ilością wody. W celu zapewnienia lepszej przyswajalności oraz zwiększenia efektywności rekomendujemy przyjmowanie tabletek z wodą bogatą w wodór otrzymywaną dzięki D5 Butelce do nasycania wody wodorem.


N3 - Nutraceutyk: bioaktywacja
30 tabletek
Kompozycja ekstraktów i składników aktywnych, znanych z efektywności w przeciwdziałaniu stresowi oksydacyjnemu i napięciom, poprawie stanu stawów, wątroby, układu pokarmowego i mikrokrążenia.

Sposób użycia: Przyjmować jedną tabletkę dziennie popijając dużą ilością wody. W celu zapewnienia lepszej przyswajalności oraz zwiększenia efektywności rekomendujemy przyjmowanie tabletek z wodą bogatą w wodór otrzymywaną dzięki D5 Butelce do nasycania wody wodorem.


Ω3DE Suplement: kwasy tłuszczowe i witaminy
30 tabletek
Kompozycja kwasów tłuszczowych omega3 EPA i DHA oraz witamin. Kwasy tłuszczowe DHA przyczyniają się do utrzymania prawidłowego funkcjonowania mózgu. Korzystny efekt uzyskuje się spożywając 250 mg DHA dziennie. Witamina D odpowiada za prawidłowe wchłanianie wapnia i fosforu.

Sposób użycia: Przyjmować jedną lub dwie tabletki dziennie popijając dużą ilością wody. W celu zapewnienia lepszej przyswajalności oraz zwiększenia efektywności rekomendujemy przyjmowanie tabletek z wodą bogatą w wodór otrzymywaną dzięki D5 Butelce do nasycania wody wodorem.

UWAGA! Przechowywać poza zasięgiem dzieci. Nie przekraczać zalecanej dziennej dawki. Suplementy nie powinny być stosowane jako substytut zróżnicowanej, zbilansowanej diety i zdrowego stylu życia.:


 Produkt dobrze działa z...


Jeśli lubisz ten produkt, może polubisz także....