FRAME D5 Smart Bottle + N1, S1, Ω3DE Skincare Supplements


Butelka Smart do uwodorniania wody + suplementy N1, S1, Ω3DE

Szklana butelka o pojemności 450 ml zaprojektowana do przekształcania wody pitnej w wodę bogatą w wodór. Woda uwodorniona pomaga w lepszym wchłanianiu składników odżywczych i suplementów oraz skutecznym usuwaniu zanieczyszczeń z organizmu, a także poprawia poziom nawodnienia nawet sześciokrotnie lepiej niż zwykła woda. Wodór w formie molekularnej przenika przez barierę krew-mózg oraz przez błony komórkowe, docierając bezpośrednio do komórek, tkanek i organów całego ciała. Jako silny przeciwutleniacz, naprawia komórki uszkodzone przez wolne rodniki oraz chroni komórki i tkanki przed uszkodzeniem oksydacyjnym. Działa przeciwzapalnie i przeciwalergicznie oraz spowalnia procesy starzenia.

Sposób użycia: Przed pierwszym użyciem ładować urządzenie przez ok. godzinę używając przewodu USB. Urządzenie może być zasilane przez zasilacz, komputer lub mobilny zasilacz. Po naładowaniu napełnić butelkę wodą. Nacisnąć “>” . Pojawi się błękitne światło i rozpocznie się proces elektrolizy. Odczekać 5 minut. Woda jest gotowa do picia. Proces można przyspieszyć naciskając “>>”, co rozpocznie szybką elektrolizę. Urządzenie zatrzyma proces, gdy woda będzie gotowa. Proces rozpoczyna się ponownie przy każdym poruszeniu butelką.

UWAGA! Woda wysoko zmineralizowana i gazowana nie może być elektrolizowana przez urządzenie.


S1 - Suplement: antyoksydacja i działanie przeciwstarzeniowe
30 tabletek
Kompozycja ekstraktów roślinnych, kwasów: hialuronowego i liponowego oraz witaminy E. Witamina E przyczynia się do ochrony komórek przed stresem antyoksydacyjnym.

Sposób użycia: Przyjmować jedną tabletkę dziennie po obiedzie popijając dużą ilością wody. W celu zapewnienia lepszej przyswajalności oraz zwiększenia efektywności rekomendujemy przyjmowanie tabletek z wodą bogatą w wodór otrzymywaną dzięki D5 Butelce do nasycania wody wodorem.


N1 Nutraceutyk: melatonina
30 tabletek
Melatonina przyczynia się do skrócenia czasu zasypiania. Korzystny efekt uzyskuje się spożywając 1 mg melatoniny tuż przed udaniem się na spoczynek.

Sposób użycia: Przyjmować jedną tabletkę wieczorem na pół godziny przed snem. W celu zapewnienia lepszej przyswajalności oraz zwiększenia efektywności rekomendujemy przyjmowanie tabletek z wodą bogatą w wodór otrzymywaną dzięki D5 Butelce do nasycania wody wodorem.


Ω3DE Suplement: kwasy tłuszczowe i witaminy
30 tabletek
Kompozycja kwasów tłuszczowych omega3 EPA i DHA oraz witamin. Kwasy tłuszczowe DHA przyczyniają się do utrzymania prawidłowego funkcjonowania mózgu. Korzystny efekt uzyskuje się spożywając 250 mg DHA dziennie. Witamina D odpowiada za prawidłowe wchłanianie wapnia i fosforu.

Sposób użycia: Przyjmować jedną lub dwie tabletki dziennie popijając dużą ilością wody. W celu zapewnienia lepszej przyswajalności oraz zwiększenia efektywności rekomendujemy przyjmowanie tabletek z wodą bogatą w wodór otrzymywaną dzięki D5 Butelce do nasycania wody wodorem.

UWAGA! Przechowywać poza zasięgiem dzieci. Nie przekraczać zalecanej dziennej dawki. Suplementy nie powinny być stosowane jako substytut zróżnicowanej, zbilansowanej diety i zdrowego stylu życia. W przypadku przyjmowania leków przeciwcukrzycowych należy skonsultować się z lekarzem.:


 Produkt dobrze działa z...


Jeśli lubisz ten produkt, może polubisz także....