ETRO Greene Street EDT 100ml


Twórcza atmosfera Soho, dzielnicy Nowego Jorku sprawiła, że sztuka – począwszy od ekskluzywnych galerii, a skończywszy na eklektycznych domach artystów – zamieszkała na skrzyżowaniu ras, kultur, kolorów i stylów życia z każdej części świata.

Nowy zapach od Etro – Greene Street – jest hołdem dla nowojorskiej dzielnicy Soho, w której skupiły się najbardziej nowoczesne i ekscytujące postacie bohemy zachodniego świata, a także, w której mediolański dom mody zdecydował się otworzyć swój najnowszy butik. Cenna receptura łączy w sobie tradycję i alchemię naturalnych składników. To ostra i buntownicza symfonia pomyślana dla nowoczesnego wielkomiejskiego mężczyzny, który jest kosmopolityczny i eklektyczny, który śledzi modę, ale nigdy nie rezygnuje z własnego – niepowtarzalnego i bardzo indywidualnego – podejścia do niej.

Dzięki swojej elastyczności oraz zmysłowości Greene Street może odpowiadać także kobiecej skórze. Zapach niesie ze sobą wspomnienie Orientu. Otwiera się świeżością nut bazylii z Grand Vert, karaibskiej i indonezyjskiej gałki muszkatołowej oraz wonią ziaren różowego pieprzu z Reunionu, a następnie dzięki mistycznemu kadzidłu oraz żywicy z zapomnianych miast Omanu przechodzi w coraz bardziej wyrafinowane i wytworne akordy. Z kolei dzięki woni fiołków zapach przywodzi na myśl odległą wiosnę i ożywia nostalgiczne wspomnienia śródziemnomorskiego lata wypełnionego miętowym zapachem geranium. Piżmo, labdanum oraz zmysłowa i skąpana w słońcu ambra odświeża i dostarcza impulsu do działania. Greene Street sprawi, że odkryjesz w sobie zwycięzcę.

Przed zakupem prosimy o telefoniczne potwierdzenie dostępności produktu w naszej perfumerii w DM Klif pod numerem telefonu 504 672 851. Została ostatnia sztuka!


Skład:
Nuty głowy: bazylia, gałka muszkatołowa, różowy pieprz
Nuty serca; kadzidło (olibanum), żywice, fiolek, geranium
Nuty bazy: piżmo, czystek (labdanum), ambra


Rodzina zapachowa: orientalna


Data powstania: 2012


 Produkt dobrze działa z...


Jeśli lubisz ten produkt, może polubisz także....