CLIVE CHRISTIAN Private Collection V Masculine perfumy 50ml


CLIVE Private Collection to unikalna linia nowych, perfekcyjnie skomponowanych perfum, które powstały, aby uczcić niezwykłe momenty życia twórcy marki Clive’a Christiana. Zainspirowana wydarzeniami i spotkaniami, które miały na niego wpływ – od dzieciństwa po wyróżnienie przez rodzinę królewską – CLIVE Private Collection łączy dziedzictwo renomowanego domu perfum z wrażliwością i doświadczeniem Clive’a.
Najnowsza kolekcja jest olfaktoryczną interpretacją współczesnych gustów, zachowując to, z czego słynie marka Clive Christian: zarówno wysokie koncentracje, jak i wysoką jakość składników. Daje nam możliwość poznania prywatnego świata kreatywności, rzemiosła i miłości do luksusu. Jest prawdziwym hołdem dla życia Clive`a - kuratora piękna.
Opakowania CLIVE Private Collection ozdabiają wyjątkowo eleganckie, złocone symbole. Na każdym flakonie girlandy liści i kwiatów oplatają litery, którymi nazwano poszczególne zapachy. Kształt tych liter nawiązuje do liternictwa i grafiki Orderu Imperium Brytyjskiego, przyznanego Clive`owi Christianowi.

Kolekcja V to egzotyczne i bogate perfumy, stworzone z miłości do Victorii, najstarszej córki Clive`a. Bergamotka, czarny pieprz i kadzidło w kompozycji V Fruity Floral odzwierciedlają jej nienaganny styl i elegancję, podczas gdy V Amber Fougère akordami szlachetnych drzew, balsamicznych żywic i wytrawną nutą czarnej porzeczki ukazuje powagę i złożoność jej charakteru.

Koncentracja: 20%
Złożoność: 221 składników


Skład:
Nuty głowy: bergamotka, elemi, balsam jodłowy
Nuty serca: kłącze irysa, lawenda, różowy pieprz, czarny pieprz, biały pieprz
Nuty bazy: kadzidło frankońskie, wetiwer, ambra, cedr


Rodzina zapachowa: aromatyczna


Data powstania: 2017


 Produkt dobrze działa z...


Jeśli lubisz ten produkt, może polubisz także....

LUBIN Upper Ten for Her EDP 100ml