CLIVE CHRISTIAN Private Collection E Feminine perfumy 50ml


CLIVE Private Collection to unikalna linia nowych, perfekcyjnie skomponowanych perfum, które powstały, aby uczcić niezwykłe momenty życia twórcy marki Clive’a Christiana. Zainspirowana wydarzeniami i spotkaniami, które miały na niego wpływ – od dzieciństwa po wyróżnienie przez rodzinę królewską – CLIVE Private Collection łączy dziedzictwo renomowanego domu perfum z wrażliwością i doświadczeniem Clive’a.
Najnowsza kolekcja jest olfaktoryczną interpretacją współczesnych gustów, zachowując to, z czego słynie marka Clive Christian: zarówno wysokie koncentracje, jak i wysoką jakość składników. Daje nam możliwość poznania prywatnego świata kreatywności, rzemiosła i miłości do luksusu. Jest prawdziwym hołdem dla życia Clive`a - kuratora piękna.
Opakowania CLIVE Private Collection ozdabiają wyjątkowo eleganckie, złocone symbole. Na każdym flakonie girlandy liści i kwiatów oplatają litery, którymi nazwano poszczególne zapachy. Kształt tych liter nawiązuje do liternictwa i grafiki Orderu Imperium Brytyjskiego, przyznanego Clive`owi Christianowi.

Kompozycje E oddają wrażenie, jakie wywarły na Clivie bogactwo i przepych wnętrz Pałacu Buckingham, oraz dumę z zaproszenia do rezydencji królowej Elżbiety II. E Green Fougère lśni świeżością nut róży, lawendy i narcyzów, natomiast E Gourmande Oriental zachwyca żywiczną ambrą, otuloną w apetyczną słodycz rumu, labdanum i syropu klonowego.

Koncentracja: 20%
Złożoność: 214 składników


Skład:
Nuty głowy: bergamotka, ananas, limonka
Nuty serca: cyprys, lawenda, róża, narcyz, kłącze irysa, kolendra, hyzop, akacja, kocanka, balsam jodłowy
Nuty bazy: mech dębowy, sandałowiec, nostrzyk, kardamon, wetiwer


Rodzina zapachowa: zielona


Data powstania: 2017


 Produkt dobrze działa z...


Jeśli lubisz ten produkt, może polubisz także....