CLIVE CHRISTIAN Private Collection C Masculine perfumy 50ml


CLIVE Private Collection to unikalna linia nowych, perfekcyjnie skomponowanych perfum, które powstały, aby uczcić niezwykłe momenty życia twórcy marki Clive’a Christiana. Zainspirowana wydarzeniami i spotkaniami, które miały na niego wpływ – od dzieciństwa po wyróżnienie przez rodzinę królewską – CLIVE Private Collection łączy dziedzictwo renomowanego domu perfum z wrażliwością i doświadczeniem Clive’a.

Najnowsza kolekcja jest olfaktoryczną interpretacją współczesnych gustów, zachowując to, z czego słynie marka Clive Christian: zarówno wysokie koncentracje, jak i wysoką jakość składników. Daje nam możliwość poznania prywatnego świata kreatywności, rzemiosła i miłości do luksusu. Jest prawdziwym hołdem dla życia Clive`a - kuratora piękna.

Opakowania CLIVE Private Collection ozdabiają wyjątkowo eleganckie, złocone symbole. Na każdym flakonie girlandy liści i kwiatów oplatają litery, którymi nazwano poszczególne zapachy. Kształt tych liter nawiązuje do liternictwa i grafiki Orderu Imperium Brytyjskiego, przyznanego Clive`owi Christianowi.

Kompozycje C przywołują majestatyczne piękno szkockiego krajobrazu, klimat i aromaty rodzinnego kraju Clive`a Christiana. C Green Floral wyłania się z kremowych aromatów jaśminu i róży, C Woody Leather natomiast kryje się w zieleni tytoniowych liści i miękkiego mchu dębowego.

Koncentracja: 20%
Złożoność: 208 składników


Skład:
Nuty głowy: biały tymianek, mandarynka, cytryna
Nuty serca: różowy pieprz, jaśmin, bób tonka, szafran, róża, kłącze irysa
Nuty bazy: skóra, tabaka, oud, ambra


Rodzina zapachowa: drzewna


Data powstania: 2010


 Produkt dobrze działa z...


Jeśli lubisz ten produkt, może polubisz także....

MONTALE Aoud Leather EDP 100ml
CLIVE CHRISTIAN Cosmos Flower perfumy 50ml
ISABEY Sir Gallahad EDP 100ml
FRAGRANCE DU BOIS Milano EDP 100ml