CLIVE CHRISTIAN Private Collection C Feminine perfumy 50ml


CLIVE Private Collection to unikalna linia nowych, perfekcyjnie skomponowanych perfum, które powstały, aby uczcić niezwykłe momenty życia twórcy marki Clive’a Christiana. Zainspirowana wydarzeniami i spotkaniami, które miały na niego wpływ – od dzieciństwa po wyróżnienie przez rodzinę królewską – CLIVE Private Collection łączy dziedzictwo renomowanego domu perfum z wrażliwością i doświadczeniem Clive’a.
Najnowsza kolekcja jest olfaktoryczną interpretacją współczesnych gustów, zachowując to, z czego słynie marka Clive Christian: zarówno wysokie koncentracje, jak i wysoką jakość składników. Daje nam możliwość poznania prywatnego świata kreatywności, rzemiosła i miłości do luksusu. Jest prawdziwym hołdem dla życia Clive`a - kuratora piękna.
Opakowania CLIVE Private Collection ozdabiają wyjątkowo eleganckie, złocone symbole. Na każdym flakonie girlandy liści i kwiatów oplatają litery, którymi nazwano poszczególne zapachy. Kształt tych liter nawiązuje do liternictwa i grafiki Orderu Imperium Brytyjskiego, przyznanego Clive`owi Christianowi.

Kompozycje C przywołują majestatyczne piękno szkockiego krajobrazu, klimat i aromaty rodzinnego kraju Clive`a Christiana. C Green Floral wyłania się z kremowych aromatów jaśminu i róży, C Woody Leather natomiast kryje się w zieleni tytoniowych liści i miękkiego mchu dębowego.

Koncentracja: 20%
Złożoność: 198 składników


Skład:
Nuty głowy: bergamotka, gruszka, rumianek, jabłko, zielone liście
Nuty serca: osmantus, fiołek, wrzos, różowy pieprz, goździki (przyprawa), narcyz, róża, róża damasceńska, kłącze irysa, kardamon
Nuty bazy: ambra, cedr, mech dębowy, paczula, sandałowiec, piżmo, wetiwer, zamsz


Rodzina zapachowa: kwiatowa


Data powstania: 2017


 Produkt dobrze działa z...


Jeśli lubisz ten produkt, może polubisz także....

LES PARFUMS DE ROSINE Rose de Rosine EDP 100ml
LUBIN L de Lubin EDT 100ml
LUBIN Nuit de Longchamp EDP 100ml
HONORÉ DES PRÉS Bonté’s Bloom EDT 100ml
CLIVE CHRISTIAN Private Collection L Feminine perfumy 50ml